BMW’nin M8 Gran Coupe’si Dijital Ortamda Tasarlandı

BMW’nin 8 Series Gran Coupe’nin üretime hazır olduğuyla ilgili resmi açıklamasından yalnızca birkaç gün sonra bir dizayncı, amiral gemisi M8’i render alarak yeni aracın geleceğine bir bakış atmaya karar verdi. Aslında aracın ön izlemesi birkaç yıl evvel gerçekleştirilmiş olsa da bu yeni dijital tasarım gerçeğine daha yakın.

.

M8 Gran Coupe’yi görselleştirmek için yapılması gereken tek şey ise M850i’nin dış görünüşüyle M8 Coupe’nin görsellerini birleştirmek. Araç, hayranlarına M5/M5 Competition’dan çok daha fazla heyecan verecek üzere duruyor.

Aracın dijital tasarımı, M5’e nazaran daha maskülen bir dış görünüşe, M donanımlarının ince ayarlarına ve lüks bir iç dizayna sahip. Asıl değerli olan aracın fiyatı konusunda biraz fikir vermesi için M8 Coupe’ye ve M5 Competition’a bakabiliriz. Bu iki aracın pahası sırasıyla 133 bin dolar ve 110 bin dolardı ki M8 Coupe’nin dört kapılı sürümünün daha değerli olduğunu da söylemek gerekiyor.

M8 Gran Coupe’nin standart ve Competition sürümlerinin bu yılın sonlarında ya da 2020’nin başlarında çıkması bekleniyor.

Başa dön tuşu