Brabus’un Geliştirdiği Mercedes-AMG GT63 S, Görücüye Çıkıyor

Muhteşem özellikleri ile büyüleyen ve Brabus işbirliğiyle ortaya çıkarılan yenilenmiş Mercedes-AMG GT63 S, 30 Mayıs'ta Top Marques Monaco'da görücüye çıkıyor. Araç, standart versiyona göre teknik ve tasarım olarak pek çok güzelleştirmeye sahip.

Alman şirket, 4.0 litrelik ikiz V8 turbo motoru büsbütün yeni bir düzeye getirmiş. Affalterbach’tan alınan standart modele nazaran ek 159 beygir gücüyle birlikte 789 beygir gücünde çalışıyor. Ayrıyeten aracın etkileyici bir biçimde 1000 Newton metre tork gücü bulunuyor. Bütün bu özellikleriyle birlikte aracın 0’dan 100 kilometreye ulaşma müddeti yalnızca 2,9 saniye.

AMG GT63 S, standart versiyondan farklı olarak saf karbonla kaplanmış gövde kesimleri ve aerodinamik verimlilik için optimize edilmiş rüzgar tünellerine sahip. Araç, daha evvel hiçbir Barbus projesinde görülmemiş 10 parmak dizaynlı özel 21 inç ön ve 22 inç art tekerlek setiyle birlikte geliyor. Arabanın havalı süspansiyonu, aracı 25 milimetre (yaklaşık bir inç) kadar alçaltmayı sağlıyor. Böylelikle Mercedes-AMG GT63 S, daha agresif bir görünüme sahip olabiliyor.

Aracın içinde, hayal edebileceğiniz her renkte mevcut olan deri ve Alcantara'nın beğenilen bir kombinasyonu bulunuyor. Daha fazla para harcamak isteyenler, Brabus'tan gerçek karbon dolguları ve hatta ahşap aksanlar talep edebiliyor.

16. Top Marques Monaco, yarından itibaren 3 Hazirana kadar devam edecek. Son gün için girişler sadece davetiye ile gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu