DS 3 CROSSBACK Türkiye fiyatı muhakkak oldu

Özgür Çetin

Tüm Türkiye’ye DS STORE Istanbul üzerinden satışı gerçekleşecek olan DS 3 CROSSBACK, 250.000TL’den başlayan özel lansman fiyatının yanı sıra Haziran ayına özel takas takviyesi ile sunuluyor.

Premium müşteriler, ileri teknoloji ve özel tasarım arayışındalar ve en güzelini satın almak için daha fazla harcamaya hazırlar. Ayırt edilebilir bir dizayna ve donanımlara sahip bir SUV DS 3 CROSSBACK modeli ise tam olarak tüm bu talepleri karşılıyor.

Ds 3 CROSSBACK, epey cazibeli bir tasarım ve bu segmentteki öbür arabalardan daha yüksek teknolojili özellikleriyle ayrışıyor. Piyasadaki daha üst sınıflarda bulunabilecek donanımlardan oluşan bir yelpaze içeriyor. Segmentindeki başka arabalarda bazen hiç sunulmayan bu donanımlar, DS 3 CROSSBACK modelinde genelde standart olarak sunuluyor. Bâtın kapı kolları, tümüyle dijital kokpit ve birçok şoför dayanak sistemleri üzere nitelikler büsbütün DS 3 CROSSBACK’e mahsus. DS MATRIX LED VISION farlar üzere harika ve eşsiz teknolojilerin yanı sıra, DS’in kilit noktalarından biri olan kusursuz konfor düzeyini de bu listeye dahil.

DS 3 CROSSBACK’in yeni oranları ve heykelsi tasarımı, modelin şık sunumunu ve kendine özel inovasyonlarını yansıtıyor.

DS 3 CROSSBACK, keşfedilmemiş noktaları ortaya çıkararak kuralları yine yazıyor. Yenilikçi ve avant-garde biçiminin yanı sıra bu çerçevedeki bir araba için gibisi görülmemiş bir teknoloji düzeyine sahip olması nedeniyle, çağdaş otomotiv pazarında bir öncü olarak öne çıkıyor. Model tıpkı vakitte epey tesirli olan kendi kişiliğini ortaya koyarak markanın tasarım ruhuna tümüyle ahenk sağlıyor.

4,12 m uzunluğunda, 1,79 m genişliğinde ve 1,53 m yüksekliğinde olan DS 3 CROSSBACK, kuvvetli çizgilerini şekillendiren sağlam boyutları ile güçlü bir kişilik sergilerken kompakt boyutlar sunuyor. Önde ayrıntılı bir biçimde biçimlendirilmiş DS WINGS ızgarası, DS E-TENSE konsept arabasından esinlenilen LED gündüz farları ve DS MATRIX LED VISION uzun farları, kapsamlı teknolojik özellikleri sergilerken karizmatik bir duruş ortaya koyuyor. Kaputun sağlamlığı ve segmentinin en büyüğü olan 690 mm’lik jantları, bir SUV’a yakışır formda ön ve arttan görüldüğü üzere yol üzerinde güçlü bir görünüm sağlıyor. DS 3 CROSSBACK’in üst seviye özellikleri; görünmez pencere fitilleri, bâtın kapı kolları ve antensiz şık tavan çizgisi üzere modeli eşsiz kılan sayısız ayrıntılarla vurgulanıyor. Art kısımda ise stop lambalarını birleştiren şık bir süs çıtası ve tampona entegre iki adet krom egzoz çıkışı ile (yalnızca PureTech 155 modellerinde) tasarım vurgulanıyor. DS 3 CROSSBACK, önden geriye kadar sahip olduğu ileri teknoloji özellikleri ve tasarım lisanıyla, tüm duyuları harekete geçiren, harikulâde yenilikçi bir model.

Başa dön tuşu