Elektrikli SUV modeli BMW iNext görüntülendi

Elektrikli SUV modeli BMW iNext en son giderken yakalanmıştı. Ancak bütün ayrıntıları görülecek kadar yakın değildi. Bu sefer kamufle edilmiş araç bir şehir merkezinde yakalandı ve epey yakından görüntülendi.

İşte BMW’nin elektrikli SUV modeli BMW iNext!

Dışarıdan çekilen fotoğraflara baktığımızda aracın SUV olacağının dışında diğer bir fikir hususta sahibi olamıyoruz. Fakat ortaya çıkan fotoğraflarda konsol tasarımı da gözüküyor.

Konsol dizaynında dikkat çeken ögelerden biri olan vitesin olması oluyor. Her ne kadar araçta bu kadar büyük bir vites koluna muhtaçlık duyulmasa da BMW, büyük bir vites kolu kullanmayı tercih ediyor.

Bunun yanı sıra BMW i3‘teki konsol konseptini hatırlatan aracın içinin epey geniş olması bekleniyor. Yani bu araç, aileleri gaye alacak.

2021 yılında resmi olarak tanıtılacak olan BMW iNext’in tasarımı da dahil olmak üzere birçok özelliği daha değişkenlik gösterebilir. Lakin ortaya çıkan imgeler şimdilik bunları gösteriyor.

Ayrıca aracın tek şarj ile 600 kilometreden fazla yol alması ve saatte 100 kilometre sürate 4 saniyede çıkması beklentiler ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu