Ford Edge Türkiye’de! İşte fiyatı

Ford’un d-segment SUV modeli Edge, yenilendi. Araçta sunulmaya başlanan Ford Co-Pilot360 kapsamında Dur&Kalk ve Şerit Hizalama özelliklerine sahip Adaptif Sürat Denetim Sistemi ve Acil Durum Hareket Takviye Sistemi üzere sürüş dayanak teknolojilerine yer veriliyor.

Ford Edge Türkiye’de! İşte fiyatı

8 inç dokunmatik ekranlı SYNC 3 ve kablosuz şarj ünitesi üzere özellikleri bulunan Edge’in, 238 PS güç üreten 2 litrelik EcoBlue dizel motor, 4×4 çekiş sistemi ve yeni sekiz ileri otomatik şanzıman ile satışa sunuluyor. Ford’dan yapılan açıklamaya nazaran,  Yeni Ford Edge, Titanium donanım düzeyi ile 585 bin 850 TL’den başlayan fiyatlar ile bayilerde yerini almış durumda. 

Makyaj operasyonu ile birlikte, Edge’de daha geniş ön ızgaraya yer verildiği görülüyor. LED ön farlar ile LED gündüz farlarının tasarımı da elden geçirilirken, yeni stop lambaları ve yine tasarlanan ön ve art gövde aracın dışındaki değişiklikleri oluşturuyor.

20 inç alaşım jantlar, krom tavan rayları, karartılmış arka camlar, art rüzgarlık, panoramik cam tavan gibi donanımlarda Edge’de sunuluyor. Aracın iç yerindeki en değerli yenilik, yeni Focus’ta da karşımıza çıkan döner vites konsolu olarak dikkat çekiyor. 

Yapay zeka takviyeli 4 tekerlekten çekiş sistemi ile alınabilen Edge, 585 bin 850 TL’den başlayan fiyatlar ile bayilerde yerini aldı.

Başa dön tuşu