Hyundai Tucson Işığıyla İstanbul’u Aydınlattı.

Hyundai Assan, Türkiye’de satışa sunduğu yeni modeli Tucson’u ikonik bir destinasyon olan İstanbul Boğaz’ında dayanılmaz bir drone gösterisiyle tanıttı. İstanbul’un süper Kız Kulesi görüntüsü ile bütünleşen drone’lar 10 dakika boyunca göz kamaştırıcı figürler sergiledi.

Aynı vakitte, Boğaz çizgisinden izlenen gösteride, Salacak’tan havalanan drone’lar gökyüzünde Yeni Tucson’un ön ve art farlarını, yandan silüetini, Hyundai ve Tucson logosunu bir ortaya gelerek sergilediler. Bir Türkiye rekoru sayılan bu gösteri, görsel ve anlamsal olarak Tucson’un yeni aydınlatma teknolojisini ve gelişmiş konfor özelliklerini vurguluyor.

Hyundai marka kimliğini ve ayırt edici Parametrik Dinamik tasarım ideolojisini çağrıştıran fotoğrafları gökyüzünde çizmek için 580 adet drone kullanıldı. Harika görseller, yaklaşık 100 kişilik bir takım tarafından koordine edilerek adeta İstanbul’u aydınlattı.

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, aktiflikte yaptığı açılış konuşmasında, “Drone gösteri ile Yeni Tucson modelimizin ne kadar farklı ve ayrıcalıklı olduğunu vurgulamak istedik. İstanbul Boğazı’nda Yeni Tucson’un aydınlatma teknolojisini ve üstün özelliklerini tüm Türkiye’ye farklı bir gösteri ile göstermek en büyük isteğimizdi. Zira, Tucson gerek geçmişi gerek tabir ettikleri gerekse fark yaratan dizaynıyla markamızın için çok değerli bir yere sahip. Hyundai olarak arazi araçları konusunda 30 yıldan fazla bir tecrübeye sahibiz. Birinci kuşak Tucson’u 2004 yılında Türkiye’de satışa sunduğumuzdan bugüne en beğenilen SUV modellerden biri oldu ve Türk tüketicisinin gönlünde taht kurdu. Tucson, her yeni modeliyle daima fark yaratan bir araba oldu. İşte biz de bu yüzden Yeni Tucson’la “yeni”yi yine tanımlıyoruz; hem teknolojide, hem yol arkadaşlığında, hem de yarattığı eşsiz deneyimle” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu