Land Rover Türkiye’de, İnternet Üzerinden Araç Satıyor

Ürettiği SUV tipi araçlarla ön plana çıkan Land Rover, araba dalında yeni bir uygulamayı ülkemizde hayata geçirdi. Buna nazaran Land Rover, Türkiye'de online araç satış platformunu başlattı. Başlatılan sistem karşılığında birinci araç çoktan satıldı.

Bu özellik sayesinde müşteriler, Land Rover'ın internet sitesi üzerinden bütün modelleri inceleyebilecek, özel fiyatları görüntüleyebilecekler ve ön ödeme yaparak yeni araçlarına sahip olabilecekler.

Konuyla ilgilli olarak yapılan açıklamalarda Land Rover'ın bu sisteminin potansiyel müşteriler tarafından ilgiyle karşılandığı belirtildi. Bu sistem dahillinde satılan birinci araç ise, şirketin yeni modellerinden olan Range Rover Autobiography oldu. Şirketin elektrikli motor seçeneğine sahip olan bu modeli, yaklaşık 2 milyon TL karşılığında satın alındı ve bu aracın teslimatı Borusan Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

Land Rover'ın hayata geçirdiği bu uygulamayı deneyimlemek isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanarak, Land Rover'ın online olarak satışını yaptığı modellerini inceleyebilir, internete özel fiyatları takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu