Otomobili akıllandırmanın en uygun fiyatlı yolu

Telefonlar, televizyonlar, konutlar derken artık de arabalar akıllandı. Doğuştan akıllı olmayan otomobilleriyse küçük teknolojik ekipmanlarla akıllı hale geçirmek çok kolay. Küresel taşınabilir aksesuar markası Mcdodo’nun araç kiti ve dijital göstergeli şarj aletleri uygun fiyatlarıyla her arabası ‘akıllandırmaya’ hazır…

Kurulduğu 2013 yılından bu yana bölümde süratli bir yükseliş gösteren küresel aksesuar markası Mcdodo, günlük pratik kullanım gereksinimlerine nazaran ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj aygıtlarıyla kısa mühlet içinde kesimin öncü markası haline geldi.

İhtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif eserleri tüketiciyle buluşturmaya devam eden Mcdodo, artık de teknoloji sayesinde her geçen gün ‘akıllanan’ hayatımıza yeni bir konfor ekliyor. Artık küçük bir teknolojik aletle akıllı hale gelen konutlarımız, televizyonlarımızdan sonra arabalar de Mcdodo aksesuarıyla akıllanıyor. Mcdodo Bluetooth Receiver Aux Wireless Araç Kiti ve Dijital göstergeli çift USB girişli araç şarjları, otomobilinize binlerce lira ödeyerek alacağınız ek paketlerin konforunu getiriyor.

Akıllı telefonla multimedya sistemine dönüşüyor

99 TL’lik etiketle satışa sunulan Mcdodo Bluetooth Receiver Aux Wireless Araç Kiti, araç ses sisteminizi Bluetooth dayanaklı bir hale getiriyor. Araç ses sisteminize Bluetooth üzerinden bağlanmak için tek yapmanız gereken, Aux ve USB uçlarını aracınıza bağlayıp telefonunuzla eşleşmek oluyor. HD ses performansı ile irtibat sonrasında en az düzeyde ses kaybı yaşıyorsunuz. Ayrıyeten Wireless 5.1 teknolojisi ile temas stabil formda gerçekleşiyor ve ilişki kopmaları yaşanmıyor. Mikrofon dayanağı ile eller hür modunda araç içinde telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Dijital göstergeli şarj

89 TL’lik fiyata sahip Mcdodo dijital göstergeli, çift USB girişli şarjlar ve şık dizaynlı telefon tutucular ise araç içindeki tecrübenizi teknolojik ve daha konforlu bir hale getiriyor. Türkiye’de Metro Bağlantı Aksesuarları garantisiyle sunulan Mcdodo, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış eserleriyle dikkat çekiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu