TOTAL ve KIA iş birliğini yeniledi

Kia Corporation ve Total Lubrifiants, Mart 2021’de küresel iş iştiraklerini 5 yıl için yeniledi. TOTAL, KIA’nın yetkili servis ağında Mart 2026’ya kadar tavsiye ettiği madeni yağ markası olmaya devam edecek. Yetkili servisler, yüksek performanslı TOTAL QUARTZ motor yağlarından, TOTAL’in satış ve pazarlama alanındaki uzmanlığından ve ayrıyeten elektrikli mobilite ve elektrikli araçlara yönelik geliştirdiği yenilikçi tahlillerinden yararlanabilecek.

Performans, kalite ve inovasyona açılan ortak vizyon

Bu iş birliği, 2011 yılından bu yana her iki şirketin performans, kalite ve yeniliğe ait ortak vizyonunu ortaya koyuyor. Yüksek kaliteli eserlerin ve yenilikçi tahlillerin geliştirilmesi sayesinde her iki şirket küresel pazardaki varlığını güçlendirdi ve KIA müşterilerine özel hizmetler sundu. Yenilenen iştirak, bilhassa yeni motor teknolojilerinin pazara sunulmasını dört gözle beklediğimiz bu günlerde yeni fırsatlara kapı açıyor.

Yeni tahliller üreten ortaklık

Total Lubrifiants Otomotiv Lider Yardımcısı Jean Parizot, “10 yıl evvel başlayan bu paydaşlığı sürdürmekten gurur duyuyoruz. İnovasyon ve teknoloji temelinde inşa edilen bu iştirak, KIA ile birlikte müşteri muhtaçlıklarını karşılayan, harika formda özelleştirilmiş eserler geliştirmemizi sağladı. Yenilenen iş paydaşlığı bize, elektrikli ve hibrit motorların daima gelişen gereksinimlerine yönelik yeni tahliller üretme ve bu iştiraki mobilite ve elektrifikasyon üzere yeni iş birliği alanlarına genişletme talihi veriyor” dedi.

Kia Corporation Müşteri Tecrübesi Tasarımı Şefi, Lider Yardımcısı Pablo Martinez, “Son 10 yılda, hem TOTAL hem de KIA için epeyce başarılı bir iştirak kurarak kayda paha bir büyüme ve yüksek müşteri memnuniyeti elde ettik” dedi ve “Önümüzdeki beş yıl boyunca birlikte mobilite ve elektrifikasyon alanlarında iş birliği imkanlarını keşfedeceğiz” diye ekledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu