Yeni nesil Rolls-Royce Ghost Türkiye’de!

Eylül ayında Dünya çapında tanıtımı yapılan Yeni Jenerasyon Rolls-Royce Ghost artık Türkiye yollarında.

Yeni mimarisi ve ileri teknolojisiyle yeteneklerini geliştiren Ghost, Rolls-Royce’un şimdiye kadar ürettiği modeller içerisinde, teknolojik açıdan en gelişmiş araba olma özelliğini taşıyor.

Lüks araba sınıfında ustalık gerektiren; zarafet ile sunulan konfor ve mühendislik arabanın imrenilecek ayrıntılarına işaret ediyor.

Yeni Kuşak Ghost, kullanıcısını ayrıcalıklı hissettiren bir araba. Planar Süspansiyon Sistemi ile birlikte yol yüzeyini kameralarla tarayan ve yoldaki kusurları tespit ederek süspansiyonu ayarlayan ‘Flagbearer’ teknolojisine sahip. Ardınıza yaslanarak sakin bir biçimde seyahat etmenize imkan sağlayan Ghost, birebir vakitte Twin Turbo 6.75 V12 Motor ile muazzam bir performans stantlar. Arabanın performansının bu kadar güzel olmasının sebeplerinden biri de Rolls-Royce tarafından geliştirilen, her şeyin temelini oluşturan, ekstra sert aluminyum uzay kafesidir.

Minimalist bir tasarım ile geliştirilen Yeni Kuşak Ghost, otomatik açılıp kapanabilen kapılara sahip birinci Rolls-Royce’dur.

21 inç jantların üzerine oturan Ghost’un öteki bir etkileyici özelliği, 100 kg’lık yalıtım materyali sayesinde seslerin içeri girmesini engellemesidir.

Eşsiz manzarasıyla varlığını sessizce ortaya koyan Rolls-Royce Ghost, ismine yakışır biçimde karşımıza çıkıyor.

Royal Motors Lider Yardımcısı, Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Genel Müdürü A. Hilal Aysal, yaptığı açıklamada “Yeni Ghost’un lansmanı, lüks dünyasında yeni ve çağdaş bir hareketi beraberinde getiriyor. Müşterilerimizden gelen son derece olumlu geri bildirimlerden sonra Ghost’u birinci sefer konutumuzda sunmaktan memnunluk duyuyorum.”

Aysal, açıklamasına şu sözler ile devam etti ; “Misafirlerimizin sıhhati ve güvenliği bizim için çok kıymetli ve Yeni Ghost’un tanıtım planlanmasında bu mevzuyu titizlikle ele aldık.

Geçtiğimiz yılı yaşanılan zorluklara karşın başarılı bir halde atlattık. Bu türlü periyotların kalıcı bedellere yatırım yapmak için hakikat vakit olduğunu düşünüyor ve 2021’de başarılı bir başlangıç yapmanın memnunluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu