2020 Model Honda Civic Hatchback’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Temelde selefi ile yanı tasarım çizgisini benimseyen 2020 Honda Civic Hatchback, buna karşın daha sade ve sportif bir görünüme kavuşmuş durumda. Sevilen modelini nokta dokunuşlarla her zamankinden daha güzel bir hale getiren Japon şirket, araca Obsidyen Mavi adında.yeni bir renk opsiyonu daha ekledi. 

Yeni Honda Civic Hatchback’te LED farların öndeki ızgarı ile birleştiğini görüyoruz. Ayrıyeten tamponun her iki kenarında bulunan havalandırmalar da kapatılmış. Aracın standart versiyonu 16 inç büyüklüğünde alaşımlı jantlarla geliyor. Üst düzey varyantlar ise araca çok daha sportif bir görünüm kazandıracak 17 inç boyutundaki alaşım jant seçeneğine sahip. 

Peki, kokpitte ne üzere yenilikler var? 2020 Honda Civic Hatchback’te sekiz taraflı ayarlanabilir elektrikli şoför koltuğu bulunuyor. Selefine nazaran çok daha konforlu bir kabin tecrübesi yaşatan araba, Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu sunan bilgi-eğlence sistemi ile geliyor. Müşterilerin geri dönüşleri ışığında multimedya ekranına tekrar fiziksel tuş takviyesi kazandıran Honda, bilgi-eğlence sisteminin fonksiyonelliğini kıymetli ölçüde artırdı.

2020 Honda Civic Hatchback’in Avrupa’da satışa sunulacak olan versiyonu üç farklı motor seçeneği ile geliyor: 1.0 litrelik VTEC Turbo, 1.5 litrelik VTEC Turbo ve 1.6 i-DTEC turbo dizel. Ülkemizde ise bir evvelki modelde olduğu üzere 1.5 VTEC Turbo ve 1.6 i-DTEC üniteli Civic Hatchback’ler satılacak. Makyajlanan 2020 Honda Civic Hatchback, 21 Kasım 2019 (bugün) prestijiyle 181 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla bayilerdeki yerini aldı. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu