2024 Renault Clio’nun Tasarımı Ortaya Çıktı [Video]

Birkaç ay içerisinde tanıtılması beklenen makyajlı 2024 Renault Clio, reklam filmi çekimleri sırasında amatör kameralara yakalandı. Böylelikle Renault Clio’nun yeni tasarımına ufak da olsa bir bakış atabildik.

Türkiye’de en çok tercih edilen otomobiller arasında başı çeken Renault Clio, en son 2019 yılında ciddi bir revizyon geçirmiş ve beşinci nesliyle karşımıza çıkmıştı. Şimdiyse Clio için bir kez daha değişim vakti. Sektör kaynaklarına göre Renault, birkaç ay içerisinde bir lansman gerçekleştirecek ve makyajlı Clio ile karşımıza çıkacak. 

Yeni Clio şimdiye kadar sır gibi saklandı. Ancak İspanya’dan gelen son haberler, 2024 model olarak lanse edilecek yeni Clio’nun tasarımına genel bir bakış atmamıza imkan tanıyor. Ancak ne yazık ki görüntüler oldukça kısıtlı.

2024 Clio, daha “ışıltılı” olacak

Renault Clio

Fotoğraf ve video çekimleri için İspanya’ya götürülen yeni Clio, daha ilk bakışta daha ışıltılı olacağını gözler önüne seriyor. Zira aracın kameralara takılan görüntülerine yakından baktığımızda, yeni bir ızgara tasarımının benimsendiğini ve bu ızgaranın dikey yerleştirilmiş aydınlatmalarla donatıldığını görüyoruz. Bu yeni tasarım, küçük şehir otomobilinin daha kalıplı görünmesini sağlayacak gibi duruyor.

Karşınızda 2024 Renault Clio:

Kaynak :
https://www.motor.es/noticias/renault-clio-facelift-filtracion-video-202393131.html

Başa dön tuşu