Cybertruck İçin Düşünülmüş Çılgın Garaj Projesi: Cyberbunker

Cybertruck'ın bugüne dek ilham olduğu farklı dizaynlara, bugün bir yenisi daha eklendi. Fakat bugün ortaya çıkan tasarımın geçmiş periyotlarda ortaya çıkan eserlerden bir oldukça farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü bu kere “Lars Büro” isimli bir şirket tarafından geliştirilen ve Cybertruck'ı müdafaaya alan bir garaj olan “Cyberbunker” sunduğu imkanlarla karşımıza çıkmış durumda. Bu garaj, tek bir araba için tasarlandı ve kestirim edebileceğiniz üzere şu an yalnızca konsept etabında.

Karşınızda Cyberbunker

Görmekte olduğunuz Cyberbunker, iki farklı açılabilen sisteme sahip. Bu sistemin bir tanesi, Cybertruck'ın içeri girmesi için garajın temel kapısını açarken, öbür kapı ise Cybertruck'ın yüksekliğinden etkilenmemek için düşünülmüş. Ayrıyeten Cyberbunker'ın genel yapısı, her türlü hava şartlarında kullanılabilecek bir formda dizayn edilmiş ve bu garaja sahip olan beşerler, tıpkı vakitte bu garajın içinde yaşayabiliyorlar.

Cyberbunker'ın dikkat cazibeli yanlarından bir tanesi de güneş enerjisinden faydalanıyor oluşu. Şayet bu garaja sahip olursanız, garajınızın üzerinde bulunan güneş güç paneli hem ömrünüzü sürdürebilmeniz için gereken elektriği elde etmenizi sağlıyor hem de Cybertruck'ı şarj edebilmenize yardımcı oluyor. Böylece hem garajınızın içinde yaşayabiliyor hem de aracınızı dilediğiniz üzere kullanabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu