Hayranların Gerçekleşmesini İstediği 9 Tesla Konsept Tasarım

Tesla, bundan birkaç ay evvel yeni kamyoneti Cybertruck’ın tanıtımını yapmıştı. Tesla’nın yeni aracı gerek sahnede meydana gelen kazayla gerekse post apokaliptik bir sinemadan çıkmış üzere duran dizaynıyla insanların dikkatini üstüne çekmeyi başarmıştı.

Şirketin sunduğu bu tasarım, hayli ilgi cazibeli olsa da internet ortamında çok daha ilgi alımlı dizaynlar yapıldı. Kimileri uçuk üzere dursa da tahminen de bunlara benzeri dizaynlar şirket tarafından ilerleyen vakitlerde hayata geçirilebilir.

Hayranların görmek istediği 8 Tesla konsepti

Budget Direct Car Insurance tarafından çizilen bu dizaynlardan Hot Hatch üzere kimi konseptler epey makul ve Tesla tarafından giriş düzeyi bir araç olarak satışa da sunulabilir. Tesla otobüs fikri de birinci bakışta hiç üzücü değil üzere gözüküyor. Bilhassa emisyonun azaltılmasının şiddetle gerçekleştirilmesi gerektiğinin savunulduğu şu günler de epeyce makul olarak bile düşünülebilir.

Ancak çizilen dizaynların hepsi için birebir makullükte konuşmak pek de mümkün değil. Bilhassa hem karada hem de suda gidebilen konsept için makullüğün çok ötesinde bile diyebiliriz lakin Tesla Cybertruck’ın da çok da mümkün bir konsept olmadığını hatırlatmak gerekiyor. Cybertruck’ı yapan Tesla tahminen bir gün onu da hayata geçirir kim bilir?

İşte Budget Direct tarafından tasarlanan 8 Tesla konsepti:

Tesla Motosiklet

Tesla Hot Hatch

Tesla Klasik Spor Araba

Hem karada hem de suda gidebilen Tesla

Sanayi tipi Tesla?

Tesla Traktör

Tesla Otobüs

Uçan Tesla (pervaneler kapalı)

Tesla Helikopter (pervaneler açık)

Siz bu konseptlerden hangisini daha çok beğendiğiniz? Sizce hangisi gerçekleştirilmeye daha yakın? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu