Land Rover Defender, Bond Filminin Setinde Görüntülendi

Land Rover Defender’in 2020 modelinin imajları daha evvel de internet ortamında yayılmıştı. Ortaya çıkan fotoğraflar genelde aracın testlerinde yayınlanan kamuflajlı imajlardan ibaretti fakat aracın kamuflajsız tasarımını görme imkânımız hiç olmamıştı.

“Shedlocktwothousand” isimli bir Instagram kullanıcısı platformda bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta Steven, boşta duran bir Land Rover Defender’ı görüntüleyerek bu imajın yeni Bond sineması olan ‘No Time To Die’ setinde çekildiğini belirtti.

()

Fotoğraf, “No Time To Die” sinemasından:

Fotoğrafta görüldüğü üzere Land Rover’ın yeni SUV’u, sert ve pek agresif dizaynıyla tam manasıyla Bond kıyafetini üzerine geçirmiş diyebiliriz. Fotoğrafta göründüğü kadarıyla yeni SUV’un ön kaputu kubbeli bir yapıya sahip ve karbon fiber bir kaplamaya sahip olabileceği görünüyor.

Şu anda aracı sadece ön tarafından görebildiğimiz için otomobil hakkında çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da aracın iki kapılı ve dört kapılı seçeneklerine sahip olacağı düşünülüyor. Dizaynın yanı sıra bu araçta Jaguar ve Land Rover’ın ürettiği Modular Longitudinal Architecture ismi verilen, elektrikli güç organlarını içerisinde barındıran bir sistem kullanılıyor. 2020 Defender’ın resmi olarak 10 Eylül’de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Başa dön tuşu