Volvo Trucks teslimatta hız kesmiyor: Trans 33 Lojistik’e 5 adet Volvo FH500 TC kamyon

Temsa İş Makinaları, Trans 33 Lojistik’e 5 adet Volvo FH500 satışı gerçekleştirdi. 5 yeni araçla birlikte, firmanın 42 araçlık filosunun tamamı Volvo Trucks markalı araçlardan oluşuyor.

20 yıllık deneyimi ile dalda hizmet veren ve hassas yük nakliyeciliğinde uzman olan Trans 33 Lojistik, Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks markasından, 5 adet Turbo Compound motorlu Volvo FH500 satın aldı. 2810 Nm torka sahip bu yeni modeller, uzun yol nakliyeciliğinde yüksek performans ve konfora ek olarak sunduğu yakıt verimliliği ile öne çıkıyor ve hem mazotta hem de AdBlue’da yakıt avantajı sağlıyor. Model, XL kabini ve sürüşü kolaylaştıran donanımlarıyla sürücüye azamî konfor sağlarken, Active Cruise Control üzere sistemleriyle de güvenliği ön planda tutuyor.

Filolarında bulunan 42 adet Volvo Trucks araçtan memnuniyetlerini lisana getiren Trans 33 Lojistik İdare Heyeti Eş Lideri Emin Arslan, Volvo Trucks tercih etmelerinde araçların performansı, markanın yaygın yetkili servis ağı ve Volvo Trucks’ın tahlil ortağı yaklaşımının tesirli olduğunu belirtti ve şöyle devam etti: “Volvo Trucks markasını yalnızca bir araç değil bizim için gerçek seçilmiş bir iş ortağı olarak görüyoruz. Bu nedenle yolumuza Volvo Trucks ile devam ediyoruz. Gerek güvenlik, gerek kalite gerekse toplam maliyet manasında tüm beklentilerimizi karşılıyor. Bunların tümü sebebiyle Volvo Trucks markası bizim için değişmez tercihtir.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu