Bosslogic’ten 7 Harika Tesla Cybertruck Tasarımı

Instagram’ın tanınan isimlerinden ve önde gelensanatçılarından biri olan Bosslogic, gündemden düşmeyen Tesla’nın yeni Cybertruck aracına kendi dokunuşunu kondurdu. Yayınlanan 7 yeni tasarım, Cybertruck aracının Tesla elinden çıkmış en kusursuz araçlardan biri olduğunu tekrar gösteriyor.

Bosslogic'inInstagram gönderisinde ‘’Cybertruck, sanatla doldurulmayı bekleyen bir tuval gibi” ifadesi yer alıyor. Bilindiği üzere Bosslogic, çeşitli çizgi roman ve görüntü oyunu karakterlerini bir ortaya getirmesiyle ün kazanmıştı.

İşte Bosslogic’ten gelen dizaynlar:

1. Batman Cybertruck:

Tesla Cybertruck’ın kurşun geçirmez dış yapısı, Batmobil için adeta biçilmiş bir kaftan. 800 km menzile sahip, tamamı elektrikli motoruyla Cybertruck; suçluları yakalamakta hiç zorluk çekmeyecektir.

2. Dolorean Cybertruck:

Tesla Cybertruck aracın fütüristik tasarımı, bir jenerasyonu kasıp kavuran Geleceğe Dönüş sinemasındaki Dolorean ile fazlaca benzerlik taşıyor. O yüzden böyle bir vakit makinesi arabasının nasıl çalıştığını hayal etmekte çok zorlanmayacağız fakat ne yazık ki bu araç sizi geçmişe götüremiyor. Tekrar de 2,9 saniyede 100 km sürate ulaşan Cybertruck, epeyce süratli bir araç.

3. Cybertruck Initial D Drift Pick-Up:

Initial D anime dizini duymuş olabilirsiniz. Bu tasarım, dağlarda patinaj yaparak dolaşma hayalimizi gerçekleştirme şansı sunuyor. Tesla Cybertruck aracının, ayarlanabilir hava süspansiyonu özelliği ile etraftaki en sağlam araçlardan biri olacağına kuşku yok.

4. Halo Warthog Cybertruck:

Tesla Cybertruck’ın devasa boyutu, oyunun favori kahramanlarından biri olan Master Chief için mutlaka en uygun alternatif.

5. Uçan Tesla Cybertruck:

Yakında uçan bir Tesla Roadster aracımız olabilir. Doğal Elon Musk bir çift roketi Cybertruck’a yerleştirirse… 

6. Çizgi roman ve yarış severler için Cybertruck:

DC ya da Marvel fark etmez; Bosslogic, tam bir çizgi roman hayranı. Dizaynında da bu hayranlığını görmek mümkün. Cybertruck’ın yarış arabası versiyonu olan bu araç da aksiyona hazır görünüyor.

7. Cyberpunk Cybertruck:

Elon Musk görüntü oyunlarına hayran bir insan. Ayrıyeten Overwatch serisinin de yakından takipçisi. Bu da demek oluyor ki 2020’de çıkacak olan Cyberpunk 2077 oyununda Bosslogic tasarımı Cybertruck da yer alabilir. Hâlihazırda oyunda benzeri araçlar mevcut. Bu yeni Cybertruck tasarımı da oyunun havasına yakışabilir.

Bosslogic'in 7 şahane dizaynını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de kendi favorinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu