Daniel Craig, Aston Martin DBS Superleggera Tasarladı

Neiman Marcus, yeni bir Christmas Book ve Aston Martin DBS Superleggera ile geri döndü. Aracın 700.007 dolarlık bir fiyatı bulunuyor. Muhtemelen bu sayı, aracı kimin tasarladığıyla ilgili ufak bir bilgi veriyordur.

Araç, 007 kodlu casus James Bond yani Daniel Craig tarafından tasarlandı ve yalnızca 7 tane örneği bulunuyor. Mavi dış renge sahip olan aracın içerisinde mavi deri ve ön panelinde ekoseli bir tasarım yer alıyor.

İşte 700.007 dolarlık Aston Martin DBS Superleggera:

Aracın mekanik kısmında ise rastgele bir değişiklik yer almıyor. Araçta tıpkı DBS Superleggera’da olduğu üzere 5,2 litre çift turbo şarjlı V-12 bulunuyor. 715 beygir gücünde olan aracın torku ise 900 Nm.

700.007 dolarlık etiket fiyatını ödeyen alıcılar, bu özel tasarım aracın yanında Omega Seamaster Diver 300M saatin ve 2020 yılında gösterime girecek olan yeni James Bond sineması 'No Time to Die'ın dünya ön gösterimi biletinin sahibi olacaklar. DBS, sinemada gözüken 4 Aston Martin’den de bir tanesi olacak.

Neiman Marcus, ayrıyeten gelirin %12’lik kısmını The Opportunity Network eğitim programına bağışlayacak. Aston Martin’in Bond’dan esinlenilmiş DBS aracı da bulunuyor. Mayın ayında ortaya çıkan ve 50 adet ile sonlu olan aracın dizaynında 1969 yılında çıkan 'On Her Majesty’s Secret Service' filmindeki orjinal DBS’den ilham alındı.

Başa dön tuşu