Ford’un Yenilenen Hafif Ticari Araçları Türkiye Piyasasında

Ford Otosan, hafif ticari araçlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Hafif ticari araçlar kelam konusu olduğunda ülkemizde en çok tercih edilen modellerin başında gelen Ford Transit Connect ve Ford Tourneo Connect'i yenileyen Ford, araçların Türkiye piyasasında satılmaya başladığını duyurdu. Pek çok güvenlik donanımı ve teknolojik yeniliklerini içeren Ford'un yeni modelleri, müşterilerini satış noktalarında bekliyor.

Yenilenen Ford Tourneo Connect

1.5 litrelik motoruyla 100 HP ve 120 HP güç seçenekleriyle karşımıza çıkan yenilenmiş Ford Tourneo Connect, 8 ileri otomatik şanzımanıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı sürat sonlandırıcı, anahtarsız çalıştırma, kablosuz şarj istasyonu, trafik levhalarını algılama, sesli komut takviyesi üzere pek çok teknolojik özelliği bünyesinde barındıran Ford Tourneo Connect, hem güvenliği hem de teknolojiyi ön plana çıkarıyor.

Ford Tourneo Connect, Deluxe ve Titatium olarak isimlendirilen iki farklı opsiyonel seçenekle yeni sahiplerini bekliyor. Deluxe model 1.5 litre 100 HP gücündeki dizel motoruyla, Titanium model ise yeniden 1.5 litre 120 HP gücündeki dizel motoruyla ve 8 ileri otomatik şanzıman ya da 6 ileri vites seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ford'un 3 yıl sınırsız kilometre garantisi verdiği yeni Ford Tourneo'ların anahtar teslim fiyatları, 145 bin TL'den başlıyor.

Yenilenen Ford Transit Connect

Ailenin başka üyesi üzere 1.5 litrelik dizel motora sahip olan Ford Transit Connect'ler de pek çok teknolojik özelliği bünyesinde barındırıyor. Geri görüş kamerası, akıllı sürat sonlandırma sistemi, etkin park asistanı, trafik lambası tanıma, şerit takip sistemi üzere pek çok özelliğin olduğu Ford Transit Connect'te de tekrar Tourneo Connect'te olduğu üzere kablosuz şarj istasyonu bulunuyor. Akıllı telefonlar hem şarj edilirken hem de navigasyon aygıtı olarak kullanılabiliyorlar. Euro 6 emisyon düzeyine sahip olan Ford Transit Connect de, Ford'un 3 yıl sınırsız kilometre garantisine sahip. Ford'un bu modelinin başlangıç fiyatı ise 119 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Başa dön tuşu