Hayalindeki Aracı Almak İsteyenlere OTOKOÇ 2. El’den Uygun Kredi Koşulları

Otokoç Otomotiv çatısı altında tahlil sağlayan Otokoç 2. El’in yeni kredi kampanyası ile tüketiciler sonbaharda hayallerindeki aracı cazip şartlarda satın alma imkanına kavuşuyor.

Türkiye’de kurumsal ikinci el araç satışında başkan pozisyonda bulunan Otokoç 2. El tarafından sunulan kredi kampanyası ile tüketiciler, hayallerindeki aracı uygun şartlarla ve Otokoç 2.El garantisiyle satın alarak, vakitten tasarruf ederek kullanma fırsatı buluyor.

Düzenlediği kampanya kapsamında Otokoç 2. El, tüketicilere diledikleri marka ve modeldeki aracı 75 bin TL’ye kadar, 18 ay vade ve 1,35 faiz oranı ile satın alma fırsatı sağlıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerine uygun ödeme şartlarıyla araç almanın keyfini yaşatıyor.

Ülke çapında 25 lokasyonda hizmet veren Otokoç 2. El, avantajlı kampanyaları, uygun ödeme seçenekleri ve kredi imkanları, her türlü gereksinimi karşılayan ve dijitalleşen hizmetleriyle Türkiye’de 2.El’in muteber adresi olmaya devam ediyor.

Kampanyadan faydalanmak ve satın alma hizmetiyle ilgili detaylı bilgi için Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren Otokoç 2. El showroomları yahut otokocikinciel.com uzantılı web sitesine erişmeleri kâfi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu