Hyundai Kona dizel motor seçeneği Türkiye’de

Dizel motor seçeneği ile Türkiye’de ne vakit satışa sunulacağı merak edilen Hyundai’nin yeni kompakt crossover modeli Hyundai Kona sonunda dizel motor seçeneği ile satışta.

Hyundai Kona Türkiye’de dizel motor seçeneği ile satışta

Son vakitlerde geliştirdiği teknolojilerle araba dünyasında kendinden bahsettirmeyi başaran Hyundai’nin, tasarımı ile dikkat çeken yeni kompakt crossover modeli Hyundai Kona, şuana kadar  1 litre T-GDI ve 1.6 litre T-GDI benzili iki motor seçeneği ile kullanıcılara sunulmuştu. Hyundai yeni modeli Hyundai Kona ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye için kullanıcıların uzun vakitten beri merakla beklediği dizel motor seçeneğinin geldiğini duyurdu. Dizel motor seçeneğiyle satışa sunulan bu yeni kompakt crossover modeli, 7 ileri çift kavramalı DCT şanzımana sahip. Dört silindirli, 136 beygir gücünde ve 320 Nm tork üretebilen 1.6 litre CRDi turbo dizel motor bu pakette kullanıcılara sunuluyor. Hyundai tarafından yapılan açıklamalarda bu yeni model üç farklı paket seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu seçeneklerde Style paket için firmanın tavsiye ettiği satış fiyatı 137.500 TL olurken, Seçkine Smart Kırmızı SRF ve Seçkine Smart Lime SRF paketleri için tavsiye edilen satış fiyatı  158.900 TL oldu.

Hyundai Kona farklı tasarımı ile dikkat çekiyor

Son vakitlerde farklı tasarımı ile araba severlerin ilgisini çekmeyi başaran Hyundai Kona, dört farklı akaryakıtlı paket ile satışa sunulmuştu. Bu paketlerden Düz Style paket 1.0 T-GDI 6 İleri seçeneği ile 114.691 TL, DCT Seçkine 18AJ 4×4 paketi 1.6 T-GDI 7 İleri seçeneği ile 140.921 TL, Seçkine Smart 4×4 DCT paketi 1.6 T-GDI 7 İleri seçeneği ile 149.696 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile kullanıcılara sunulurken, DCT Seçkine Smart Çift Renk 4×4 1.6 T-GDI 7 İleri en üst paketi ise 150.731 TL satış fiyatı ile bizleri karşılıyor.

Başa dön tuşu