Hyundai Santa Cruz’dan İlk Esintileri Paylaştı.

Hyundai, merakla beklenen Santa Cruz modelinin birinci çizimlerini paylaştı. Dünya prömiyeri 15 Nisan’da, online bir lansmanla gerçekleştirilecek arabanın, çoklukla maceraperest kullanıcıların ilgi alanına girmesi bekleniyor. Ayrıyeten Santa Cruz, tamemen farklı bir araç kategorisi sunarak hem SUV hem Crossover hem de Pick-up segmentlerinde yeni bir çığır açacak.

Santa Cruz, karakteristik olarak çok bahadır bir dizayna sahip. Ayrıyeten, bu sofistike dizaynında güçlü ve verimli aktarma organı seçeneklerine de yer veriyor. En son teknoloji irtibat özelliklerine ve cümbüş donanımlarına sahip arabanın kent içi ve arazi kullanımlarında da yüksek bir hareket kabiliyeti bulunuyor. Dört kişilik oturma kapasiteli ve kapalı kabinli araba, macera odaklı kullanıcıların günlük muhtaçlıklarını karşılarken, tıpkı vakitte güçlü ve verimli motorlarıyla da off road yerlerde üstün bir performans sergileyebiliyor.

Santa Cruz ile ilgili ayrıntıları 15 Nisan’da paylaşacak olan Hyundai, bilhassa Amerika pazarında kıymetli satış sayılarına ulaşmayı hedefliyor.Dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan Santa Cruz, bu yaz Alabama, Montgomery’deki Hyundai fabrikasında üretilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu