İşte Yolların Hırçın Çocuğu LUMMA Design Audi Q8

Diğer her dalda olduğu üzere araba bölümü de her geçen gün gelişiyor. Bu bağlamda araba üreticileri de yeni modellerinde hem üslup hem de teknolojiye kıymet vererek biraz daha ön plana çıkmaya çalışıyorlar. Alman araba devi Audi, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü S8 ile, araba dalında neden ön planda olduğunu bir sefer daha ilan etti. Şirket tıpkı vakitte yeni modeli Q8 ile de ön plana çıkmayı başardı.

Şimdi ise Almanya, Winterlingen merkezli bir araç modifikasyon firması olan LUMMA Design, Audi'nin SUV canavarı Q8 modeli üzerinde bir çalışma yaptı. Yapılan çalışmalarla Audi Q8'in görünüşü büyük oranda değiştirildi. Şirket, modifiye ettiği bu Audi Q8'e LUMMA CLR 8S ismini verdi. İşte o SUV;

Modifikasyon çalışmaları sırasında Audi Q8'in art ve ön aksları yenilendi, aracın kaputuna eklemeler yapıldı ve aracın zati kaslı ve agresif yapısı, eklenen panellerle biraz daha geliştirildi. 

LUMMA Design, aracın tümünü yenileyebilmek için modifikasyon çalışmasında kendilerine ilişkin olan iki farklı jant setini kullandı. Bu jant setlerinden bir tanesi önlerde 10×22 inç ve arkadalarda 12×22 inçlik jantlardan oluşuyordu. İkinci set ise, şirketin yalnızca premium SUV tipi araçlar için üretilmiş olan ve LUMMA CLR 24 RS setiydi. Bu set önlerde 10.5×24 inç ve artlarda ise 13×24 inçlik mat jantlardan oluşuyor.

Başa dön tuşu