Lamborghini’den Aventador Üreten Aileye Unutulmaz Sürpriz

Bir araba sahibi olmak pek çok bireye nasip olsa da, birçok insan için Lamborghini Aventador S üzere mükemmel bir araca sahip olmak hayallerin ötesine geçmek demek. Garajlarında 3D yazıcı kullanarak bir Lamborghini Aventador üreten Amerikalı bir baba ve oğlu ise gerçek bir mucizenin kahramanları oldu.

11 yaşındaki Xander Backus, Lamborghini Aventador'u çok seviyor ve babası Sterling ile oyunlarda müsabakayı seviyor. Bir gün Xander, babasına gerçek bir Aventador yapıp yapamayacaklarını sordu ve babası oğlunun hayallerini gerçekleştirmek için 3D yazıcı kullanarak arabayı yapmaya başladı. O vakitten bu yana bir buçuk yıl geçti ve otomobil kendi gücüyle hareket etmesine rağmen önünde hala uzun bir yol var.

Lamborghini, ailenin eforuna kayıtsız kalmadı ve aileye özel bir görüntüde yer vermek için Colorado'ya bir kamera grubu gönderdi. Lakin yalnızca kameralar değil, yepyeni bir Aventador S de ailenin garajına gerçek yol aldı. Sabahın erken saatlerinde gerçek Aventador S, gizlice garajdaki araçla değiştirildi. Baba sürprizin içinde olsa da, ailede kimse ne olup bittiğini bilmiyordu.

Garaj açıldığında genç Xander'ın yüzündeki tabir her şeyi anlatıyor. 11 yaşında bir çocuğun hayallerinin gerçek olduğu an… Aventador S aileye kalıcı olarak katılmadı, lakin ailenin arabayla vakit geçirmesi ve gerçek bir tecrübe yaşaması için birkaç hafta ödünç verildi.

Ailenin esasen bir Aventador'u var. Birlikte inşa ediyorlar ve İtalyan üreticiden gelebilecek en bedelli otomobilden bile çok daha özel. Lamborghini'nin bu çabayı takdir edip onlara bir hiper otomobil göndermesi de unutulmaz bir ikram.

Lamborghini'nin 3D yazıcı ile Aventador üreten aileye gerçekleştirdiği sürprizin görüntüsü:

Başa dön tuşu