letgo oto+ yeni reklam filmleriyle araba almak ve satmak artık çok kolay diyor

letgo, ikinci el otomobil alıp satmanın kolay yolunu eğlenceli bir lisanla anlattığı dört seriden oluşan letgo oto+ reklam kampanyasını yayınladı

Türkiye’nin en büyük ikinci el platformu letgo’nun otomobil kategorisindeki tüketici gereksinimlerine kalıcı ve kökten tahlil bulmak gayesiyle hayata geçirdiği hizmeti letgo oto+, dört seriden oluşan reklam kampanyasıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

letgo oto+ yeni reklam kampanyasında otomobil alım ve satım sürecindeki, “güvenilir müşteri bulabilmek”, “garip takas teklifleri”, “bitmek bilmeyen pazarlıklar”, “telefon görüşmeleri” ve “arabanın gerçek kıymetini öğrenmek” üzere zorlukları espirili yaklaşımıyla mercek altına alıyor. Tüm bu sıkıntıların artık letgo oto+ ile ortadan kalktığını birbirinden eğlenceli sinemalarıyla anlatıyor.

letgo oto+, otomobil alım sürecini anlatan iki reklam sinemasında; ilandan gördüğü arabayı almaya giden bir adamın at otomobiliyle müsabakasını ve otomobilini alır almaz egzozu düşen bayanın muhatap bulamamasını ekranlara taşıyor. Marka ikinci el otomobil alırken kime nasıl güveneceğini bilemeyenleri “gönül rahatlığıyla otomobil almak artık çok kolay!” iletisiyle letgo oto+‘a çağırıyor. Zira letgo oto+’ın güçlü portföyündeki otomobiller letgo oto+ garantisiyle standart olarak gelen 3 temel bilhassa tüketiciyle buluşuyor. Birincisi, tüm otomobiller şeffaf bir halde, TSE onaylı ekspertiz raporu ve en ufak detayları dahi gösteren fotoğraflar ile satışa sunuluyor. Böylelikle, otomobilin durumuyla ilgili akılda hiçbir soru kalmıyor. İkinci olarak, 12 ay/20 bin km garanti verilerek, alım sonrasında yaşanabilecek riskler de garanti altına alınıyor. Son olarak, alıcılar 14 gün/500 km içinde değişim imkanından faydalanabiliyor.

letgo oto+, otomobil satmanın kolay yolunu anlattığı öteki iki reklam sinemasında ise beklemekten ağaç olan ve nakit için koyunla takasa giren bireylerin bulundukları durumları esprili bir lisanla ekranlara taşıyor. Kıymetinde fiyatla beklemeden otomobil satmak isteyenleri letgo oto+’a davet ediyor. Üstelik profesyonel eksperler tarafından fiyatsız ekspertiz hizmeti sunuyor ve ödeme anında nakit olarak yapılıyor.

FCBArtgroup imzası taşıyan reklam sinemalarının direktör koltuğunda Ayberk Ersürmeli otururken, yapım Public Sinema tarafından hayata geçirildi. Yıllardır letgo ile özdeşleşen jingle’ın letgo oto+’a uyarlanması ise Oğuz Kaplangı’ya ilişkin.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu