Modifiyeli BMW Z4 İlk Kez Test Edildi (Video)

Bu yılın Mayıs ayında modifikasyon firması Manhart, BMW Z4 üzerindeki dizaynlarını yayınlamıştı. Şirket, tasarımı yayınlamasından birkaç ay sonra tasarım BMW Z4 üzerine uygulandı. Modifiye edilen BMW Z4, Shmee150 YouTube kanalından Tim tarafından test edildi.

Manhart, üzerinde çalıştığı BMW Z4’e ilişkin bilgileri Mayıs ayında yayınlamıştı. Mayıs ayında yapılan açıklamada aracın isminin 440 beygir gücüne denk gelecek formda MHZ4 440 olacağı açıklanmıştı. Manhart’ın aracın yazılım ve donanımında yaptığı güncellemer sayesinde 3.0 litrelik B58 çift turbo motor aracın kaputunun altında. Bu motor ile BMW Z4’ün 340 beygir olan motoru 440 beygir gücüne çıkıyor.

Aracın egzozu da Manhart tarafından güncellendi. Manhart’ın güncellemesinin akabinde BMW Z4’ün egzozu Sport Plus modunda inanılmaz yüksek bir ses çıkarıyor. Manhart’ın yaptığı egzoz güncellemesi, BMW’nin yeni araçlarının egzoz sistemini yükseltmek isteyen insanlara bir seçenek olarak duruyor. Manhart tarafından geliştirilen egzoz sesi güncellemesi, kullanıcının isteğine bağlı olarak devre dışı bırakılabiliyor.

Manhart’ın Z4 üzerinde yaptığı en büyük değişiklik ise aracın dış görünüşünde. Öncelikle Manhart, BMW Z4’ün üzerine eklediği altın sarısı çizgilerle kendi imzasını atmış oldu. Birebir vakitte araca yerleştirilen gövde kiti de Z4’ün daha hacimli görünmesine neden oluyor. 

Başa dön tuşu