Otonom Tesla’da tuhaf video kaydı!

Dünyada oto-pilot teknolojisiyle epey dikkat çeken Tesla arabalarında her geçen gün değişik bir deneme ile karşı karşıya kalıyoruz. Artık de yetişkin içeriği üreten ünlü şirket, kendi kendine giden otonom Tesla Model X‘in içinde bir yetişkin içeriği çekti. Tesla bu sinema ile daha da yaygınlaşabilir.

Tesla’daki konsept çok sevildi!

Tesla’da çekilen sinema, yayınlanmasının akabinde görüntünün yer aldığı platformda en çok arananlar listesine girmeyi başardı. Bu şekil teknolojilerin enteresan deneyler için kullanılması insanların bariz bir halde güzeline gidiyor. Tesla’da çekilen film de bunun en büyük ispatlarından biri.

Ancak bu sinemaya birçok övgünün yanı sıra şikayet de yağdı. Yolda giderken otonom modunda kendi kendine giden arabanın her an yolda dert yaratma ihtimali insanları huzursuz etti. Sonuçta bu sinema, bir kaza ile de sonuçlanabilirdi (neyse ki sonuçlanmadı).

Tesla Model X çekilen sinema ile daha çok popülerlik kazanabilir. Ayrıyeten ilerleyen günlerde bu tıp konseptler, misal sinemaları yapan şirketler tarafından daha da çoğaltılabilir. Alışılmış, bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Başa dön tuşu