Renault’da sonbahar cazip fırsatlarla başlıyor

Renault’da Eylül ayına özel sıfır faiz avantajı, takas indirimleri ve daha birçok fırsat devam ediyor.

Renault’nun 2021 model arabalarından Yeni Taliant’ın sonlu sayıdaki Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg, Yeni Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140 bg versiyonları, 60 bin TL kredi, 12 ay vade ve sıfır faiz finansman kampanyasıyla* sahiplerini bekliyor

Sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Taliant, Yeni Clio, ZOE ve Yeni Megane versiyonlarında 3 bin TL’lik takas indirimi** fırsatı da Eylül ayında sunuluyor.

Renault Finans’tan kredi kullananlar 2021 model Yeni Clio Joy 1.0 Sce 65 bg versiyonuna 157.900 TL, ZOE’ye ise 316 bin 900 TL’lik cazip fiyat avantajı yakalıyor.

Sağlık çalışanlarına ve online satışa özel fırsatlar

Renault’nun tüm binek araç modellerinde sıhhat çalışanları*** ile satinal.renault.com.tr platformu üzerinden gerçekleşen online satışlarda Renault Finans’tan kullanılan krediler için belge masrafı alınmıyor. Ayrıyeten aracın birinci periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım eseri de ikram ediliyor.

Aşı seferberliğine dayanak sürüyor

Renault’nun tüm binek modellerinde geçerli olan kampanya**** kapsamında, en az 2 doz COVID-19 aşısı olan müşterilere***** özel, +1 yıl garanti (Maxxi Warranty) eserinin satın alınması durumunda araç fiyatında 1.000 TL indirim sunuluyor. Salgın devrinde aşılanma sürecini desteklemeyi hedefleyen özel kampanya, Eylül sonuna kadar Renault yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu