Sınırlı sayıda Kia Sportage Black Edition Türkiye’de

Kia’nın savlı modeli Sportage’ın sonlu sayıda üretilen Black Edition versiyonu eylül ayı prestijiyle Türkiye’de de satışa sunuldu. Göz alıcı dizaynıyla öne çıkan arabada siyah ayrıntılar dikkatleri üzerine topluyor.

Anadolu Kümesi şirketlerinden Çelik Motor’un markası Kia, C SUV sınıfında ezberleri bozan modeli Sportage’ın “Black Edition” serisini eylül ayı prestijiyle Türkiye’de satışa sundu. Sportage 1.6 litre dizel motor ve otomatik şanzıman seçeneğiyle sunduğu güçlü performansın yanında Black Edition versiyonuyla tasarım alanında da tezini artırıyor.

Sportage Black Edition, farkı ayrıntılarında saklı

Siyah ayrıntıların öne çıktığı Black Edition versiyonu, siyah renk 17 inç alaşımlı jantlar, gövde rengi kapı kolları, ön ve art parlak siyah tampon muhafaza, yeni tasarım parlak siyah radyatör ızgarası, parlak siyah tavan rayları ve LED ön farları ile dikkat çekiyor. Karartılmış Kia logosu ve parlak siyah Sportage logosu ile “Black Edition” farkını ortaya koyuyor.

Türkiye’ye hudutlu sayıda getirilen Sportage Black Edition, 4 farklı renk alternatifi, eşsiz ve göz alıcı dizaynıyla eylül ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla Kia Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu