Subaru, Adıyla Niyetini Baştan Belli Eden Aracını Tanıttı

Japonya merkezli araba firması Subaru, 2020 Singapur Araba Fuarı’nda yeni araba modelini tanıttı. Alışık olduğumuz Subaru tasarım çizgilerini direkt olarak üzerinde taşıyan araba, şu ana kadar piyasaya sürülmüş Subaru modellerini beğenen çabucak herkesi şad edecek bir görünüme sahip.

Bununla birlikte Subaru’nun “The Forester Ultimate Customized Kit Special edition” ismi ile lanse ettiği araba, tasarımı ya da özelliklerinden çok ismi ile konuşulmuş durumda. The Forester Ultimate Customized Kit Special edition ismi, okunduğunda gereksiz uzun ve dolayısı ile berbat bir isim üzere görünebilir. Fakat bu ismin asıl sırrı, kalın puntolarla yazılan baş harflerinde kapalı.

Forester Ultimate Customized Kit Special edition’ın kalın puntoyla yazılan baş harflerini birleştirdiğimizde karşımıza F.U.C.K.S sözü çıkıyor. Bu sözün Türkçe karşılığını içeriğimize eklemek istemiyoruz lakin kolay bir Google Translate kullanımı ile öğrenebilirsiniz. 

“Baş harfleri bir ortaya getirince bu söz ortaya çıkıyor” diyerek bir komplo teorisyeni üzere görünmek istemesek de Subaru’nun baş harfleri kalın puntolarla yazmış olması, bu sözlerin rastgele seçilmediğinin bir göstergesi. Tahminen de Subaru, arabasına agresif bir isim belirleyerek rakiplerine ve bu arabası satın alacak bireylere bir göndermede bulunmuş olabilir.

Bazı Twitter kullanıcılarının, Subaru’nın agresif isimli araba hakkında yaptıkları paylaşımlar:

Bu gerçek mi? Subaru sahiden F.U.C.K.S edition isimli bir araba mi yaptı?

Subarunun ne yapabileceğini gösteren isim

Yeni Subaru F.U.C.K.S edition bir … şey

Başa dön tuşu