Togg, CES’te duyuları harekete geçiren mobilite deneyimi yaşatacak

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren global teknoloji markası Togg, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’e kullanıcıların görme, koklama, işitme ve dokunma duyularına hitap eden eşsiz bir teknoloji tecrübe alanıyla katılacak. Togg’un “Dijital Mobilite Bahçesi” ismini verdiği alan, ziyaretçilere sürdürülebilir ve kontaklı bir mobilite geleceğini deneyimletecek.

Togg, ABD’nin Las Vegas kentinde 5-8 Ocak tarihleri ortasında düzenlenen CES’e, “Kullanıcıların Mobilite Tecrübesini Tekrar Tanımlamak” başlığıyla, hem dijital, hem tabiatla iç içe olan bir tecrübe alanıyla katılacak. Geçen yıl dünya marka lansmanını gerçekleştirdiği CES’te, bu yıl, kullanıcıların görme, koklama, işitme ve dokunma duyularına hitap eden bir tecrübe alanı tasarlayan Togg, “Dijital Mobilite Bahçesi” ismini verdiği 910 metrekarelik alanda sürdürülebilir ve kontaklı bir mobilite geleceği tecrübesini ziyaretçilerle buluşturacak.

Togg’un dualite dünyasındaki insan ve teknoloji, sanat ve bilim, akıl ve kalp, birlik ve çokluk üzere kavramların buluştuğu “Dijital Mobilite Bahçesi”, mobilitenin yarından sonrasını dijital sanatla anlatıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu