Volkswagen ID.7’nin Nasıl Görüneceği Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl prestijiyle ikonik arabası Passat Sedan’ın üretimini sonlandıran Volkswagen, bu model yerine elektrikli alternatifler oluşturmaya çalışıyor. Bu çalışmaların en sonuncusu olan ID.7 isimli elektrikli sedan ise bundan birkaç gün evvel tanıtıldı.

Volkswagen ID.7’nin en dikkat çeken özelliği, kaportadaki boya teknolojisiydi. 40 kat elektronik boya kullanan şirket, bu sayede aracın renk değiştirmesine imkan tanıyacaktı. CES 2023 kapsamında yapılan açıklamalarda ise Volkswagen ID.7’nin renk değiştirme teknolojisinin seri üretim versiyonlarda bulunmayacağı belirtilmişti. Pekala bu araba, piyasaya sürüldüğünde nasıl görünecek?

Volkswagen ID.7, kamuflajı kalktığında bu türlü görünecek!

Rusya merkezli araba haber sitesi Kolesa, Volkswagen ID.7’nin kamuflajını ‘dijital ortamda’ kaldırdı. Oluşturulan render görseller, araçtaki ihtişamın seri üretimde kaybolacağını düşündürüyor. ID.7’nin tasarım açısından Passat’ın yerini doldurup dolduramayacağının yorumunu sizlere bırakıyoruz.

Kolesa’daki meslektaşlarımıza nazaran Volkswagen ID.7’nin renk değiştirme teknolojisi kalktığında, sedan arabanın art taraftan görünümü de değişecek. CES 2023’te gösterilen iki modüllü art aydınlatma, seri üretim versiyonda bagaj kapağı boyunca uzanan tek modül aydınlatma olarak karşımıza çıkacak.

Volkswagen Passat ile Volkswagen ID.7’nin karşılıklı manzarası:

Siz bu tasarım ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Volkswagen ID.7, dizaynıyla Passat’ın önüne geçmeyi başarabilir mi?

Volkswagen ID.7 ile ilgili tüm ayrıntılar için:

Volkswagen’in Ocak 2023 şimdiki fiyatları için:

Başa dön tuşu