Volkswagen’den Beetle İçin Duygusal Veda Videosu

Almanya merkezli araba devi Volkswagen, çok hareketli bir yılı geride bıraktı. Dev şirket, geçtiğimiz yıl içerisinde birinci elektrik motorlu aracı ID.3'ün tanıtımını yaptı. Bununla birlikte de şirket için yeni bir dönem başlamış oldu ve Volkswagen, bu bağlamda logosunu da değiştirdi. Şirket ayrıyeten, yeniden 2019 yılında neredeyse büsbütün yenilenen Golf'ü duyururken Türkiye'de de fabrika kurma teşebbüslerini başlattı.

Volkswagen'in 2019 yılında yaşadığı şeyler, bunlarla da hudutlu değildi. Şirket, 2019 yılının yaz aylarında bir açıklama yaptı ve Volkswagen'in en ikonik modellerinden olan Beetle'ın üretiminin büsbütün durdurulduğunu açıkladı.

Volkswagen, YouTube üzerinden bir görüntü yayınladı ve bu görüntüyle Beetle'a veda etti. Hazırladığı görüntüde dünyanın en bilindik araçlarından bir tanesi olan Bettle'ın öyküsünü anlatan Volkswagen, böylece ikonik aracına, duygusal bir veda gösterisi yapmış oldu. Büsbütün animasyon olarak hazırlanan görüntü, izleyenlere duygusal anlar yaşatıyor.

Volkswagen'in Beetle için hazırladığı veda görüntüsü, küçük bir çocuğun hayatına giren Beetle ile başlıyor. Ortadan yıllar geçerken Beetle, çocuğun hep yanında oluyor ve kaçınılmaz son geldiğinde bu kere hem kelam konusu çocuk hem de öbür beşerler, Beetle'ın gerisinden el sallıyorlar. Beetle'ın gökyüzüne yükseldiği görüntü, Volkswagen'in birinci elektrik motorlu aracı ID.3'ün dizaynının gösterilmesiyle sona eriyor.

Volkswagen'in Beetle için hazırladığı o veda videosu

Başa dön tuşu