Bir YouTuber, Arkadaşına Lamborghini Hediye Etti

David Dobrik, 13 milyon aboneye sahip bir YouTuber ve epeyce da tanınıyor. Dobrik, yeni Need For Speed oyunu Heat’in tanıtımı için EA ile işbirliği yaptı. 

Dobrik, bir diğer YouTuber olan ve 2 milyon takipçisi bulunan, kendisinin de orjinal grubunda yer alan yakın arkadaşı Heath Hussar’a EA’den gelen Lamborghini Huracan’ı armağan etti. Huracan, Lamborghini’nin amiral gemisi modeli değil, o rol Aventador’a ilişkin fakat bu araba de hiç de azımsanacak bir araç değil. Aracın ABD’deki fiyatı 200 bin doların üzerinde. 

20 Ağustos’ta David Dobrik tarafından yüklenen görüntüde, Dobrik birinci olarak başka arkadaşlarının armağanlarını veriyor. Son olarak da Hussar’a orijinal Lamborghini’yi dev bir kırmızı kurdeleyle ikram ediyor. 

İlk olarak kendisine bu aracın ikram edildiğine inanmayan Heath, arkadaşlarının kendisine bir eşek latifesi yapmadığından emin olduğunda ise gözyaşlarına boğuluyor. 

Video, 15 saatten kısa müddette 5 milyon sefer izlendi ve genel olarak izleyiciler, yakın vakitte evlenecek olan Heath’in seçilmiş olmasından ötürü şad olduklarını gösterdi. 

Heath, Dobrik hayranları ortasında da özel bir yere sahip ve seyirciler bu karardan ötürü attıkları bildirilerle dayanaklarını gösterdiler. Bir kullanıcı, “Bana Lamborghini verselerdi ağlardım. Heath’e Lamborghini verildiğini görmek ise beni daha çok ağlattı” derken bir öteki kullanıcı ise “Heath, vlog grubundan arabayı en çok hak eden oldu. Onun için çok mutluyum” dedi. 

Dobrik’in takipçilerine de bir ikramı var. Need For Speed Heat Studio programından modifiyeli arabasının fotoğrafını gönderen 10 kullanıcı, YouTuber ile imajlı konuşabilecek.

Başa dön tuşu