Peugeot tüm şartları zorluyor! Bu fiyata yeni 308’i bir daha bulamazsınız! İşte indirimli liste

Tasarım devriminin son halkasını da piyasaya süren Peugeot, yeni otomobilinde gerçekten de harika işler başarmış. Premium deneyimini buram buram hissettiren Yeni Peugeot 308, böylece rakiplerine de sağlam bir göz dağı veriyor.

Ne kadar iddialı olduğunu renk seçenekleriyle de belli eden otomobil her ne kadar ciddi rakipleri bulunsa da pazarı alt üst edecek gibi duruyor. Eğer siz de Peugeot 308 modelini beğenenlerden biriyseniz otomobili satın almak için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Zira fazla zamanınız olmayabilir!

Peugeot 308 fiyat listesi! Bu fiyata kaçmaz!

Yeni Opel Astra ile beraber bir anda pazarın en iddialı aracı olan Peugeot 308, ülkemizde de ilgi görmeyi başardı. Kısa süre içerisinde aracı satın almak isteyenler bayilere isimlerini yazdırdı. Tabii bu noktada herhangi bir fiyat sabitlemenin yapılmadığını ifade etmiş olalım.

Yani bayiye gidip sıra için isim yazdırırsanız, sıra size geldiği dönemde otomobilin fiyatı neyse onu ödemek durumunda kalacaksınız. Dolayısıyla elinizi ne kadar çabuk tutarsanız cebiniz için de o kadar iyi yapmış olacaksınız demektir.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu