Bir YouTuber, Ters Gidebilen Tesla Model 3 Yaptı [Video]

Çılgın içerikleriyle tanınan WhistlinDiesel isimli bir YouTube kanalı, tam üç metrelik tekerleklerin yardımıyla ters dönmüş bir hâldeyken gidebilen bir Tesla Model 3 yaptı.

WhistlinDiesel isimli bir YouTuber, geçtiğimiz günlerde son zamanlarda göreceğiniz en ilginç videolardan birini paylaştı. Çılgın otomobil içerikleriyle tanınan ve 4,99 milyon aboneye sahip olan YouTuber, ters gidebilen bir Tesla yaptı.

Gerçek ismi Cody Detwiller olan ünlü sosyal medya fenomeni, kimsenin daha önce aklına gelmeyen bu fikri hayata geçirmek için çılgınca bir yöntem kullandı. WhistlinDiesel, normal tekerlekler yerine tam 3 metrelik dört adet dev tekerleği araca yerleştirerek bunu başardı.

WhistlinDiesel’ın ters giden Tesla Model 3 videosu:

Yukarıdan ulaşabildiğiniz videoda, dev çelik tekerlekler yerleştirildikten sonra Tesla Model 3’ün bir kepçe yardımıyla ters çevrildiğini görüyoruz. Araç, üç metrelik tekerlekler sayesinde tavanı yere sürtmeden rahatça ilerleyebiliyor. Ünlü YouTuber’ın da araca binip kontrol ettiğini görebiliyoruz. Bunun sonucunda da harika bir görüntü ortaya çıkıyor.

Üç günde 5 milyondan fazla izlenen videonun devamında ise dev tekerlekli elektrikli sedanla hız yapıldığını ve virajlara girildiğini görüyoruz. WhistlinDiesel, videonun sonunda da aracı bir tepeden aşağı göndererek parçalanmasını sağlıyor. Bu videonun, her ne kadar tamamen kullanılabilir güzel bir arabanın israfı olsa da oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Popüler YouTube kanalı, bu tarz çılgın deneyleriyle biliniyor. Ekibin, daha önceki videolarında bir Toyota Hilux’un helikopterden düşürülerek yok ettiği bile görülmüştü. Hatta bir başka videoda da bir Dodge Challenger’a da Model 3’tekine benzer ama çok daha küçük tekerlekler takılmıştı.

YouTuber Tolga Özuygur, 3D Baskı ile ‘Protez El’ Yaptı: ”Deprem Yüzünden İnanılmaz Bir Protez İhtiyacı Var”

ankara escort

Başa dön tuşu