BMC’nin Yeni Pick-up’ı İlk Kez Görüntülendi

Türkiye'nin önde gelen araç üreticilerinden BMC'nin, üzerinde uzun vakittir sessiz sedasız çalıştığı yeni pick-up modeli birinci defa görüntülendi. Güvenlik güçleri tarafından kullanılması planlanan pick-up, 17-22 Eylül tarihleri ortasında İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yapılacak olan “TEKNOFEST” etkinliklerinde sergilenecek.

Altay tankı, zırhlı muharebe ve nakliye araçları, lojistik takviye araçları üzere bilhassa de savunma alanında değerli işlere imza atan BMC, yeni pick-up modeliyle de güvenlik güçlerimizin yardımcısı olacak.

Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda aracın Türkiye'nin coğrafik şartlarına uygun olarak tasarlandığı ve yüksek hareket kabiliyetine sahip olduğu tabir edildi. BMC yetkililerine nazaran bu yeni pick-up şiddetli arazi şartlarında bile güvenlik güçlerimize hem işçi hem de yük taşıma konusunda yardımcı olacak.

Araç birinci kere TEKNOFEST etkinliklerinde sergilenecek ve etkinlikler kapsamında aracın teknik ve tasarımsal özellikleri de tanıtılacak.

Eğer İstanbul'daysanız veya 17-22 Eylül ortasında İstanbul'da bulunacaksanız, TEKNOFEST aktifliklerine sizlerde katılabilirsiniz. TEKNOFEST etkinlikleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu