BMW, MINI, Land Rover Ve Jaguar’ın Tüm Elektrikli Ve Hibrit Modellerini Kiralamak İçin Tek Adres Borusan Otomotiv Premium

Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv’in distribütörü olduğu markaların elektrikli mobilitede öncü, yeni jenerasyon ve en çok tercih edilen tam elektrikli modellerini avantajlı şartlar ve Türkiye’nin her yerinde adrese teslim ayrıcalığıyla kiralama fırsatı sunuyor. BMW iX3, Jaguar I-PACE, KÜÇÜK Electric ve hibrit motorlu Land Rover Range Rover PHEV404 modellerini 12-47 ay müddetlerinde ve 15.000-40.000 km seçeneğiyle Borusan Otomotiv Premium’dan kiralanabiliyor.

Borusan Otomotiv’in çatısı altında bulunan premium markalar ortasından farklı kullanım tercihleri ve gereksinimlere uygun elektrikli ve hibrit modellerini esnek müddetlerde kiralama imkanı sunan Borusan Otomotiv Premium, elektrikli araba sürüş tecrübesini kolaylaştırarak dalın elektrikli dönüşümüne katkı sunmayı da hedefliyor.

Her Muhtaçlığa Nazaran Esnek Kiralama

BMW’nin 459 km menzil, yüksek performans ve verimliliği bir ortada sunan modeli BMW iX3, Jaguar’ın 0’dan 100 km/s sürate 4.8 saniyede ulaşan ve 400 BG güç üreten performans SUV modeli I-PACE, ikonik tasarımı ve yalnızca 35 dakikada yüzde 80 şarj edebilme kapasitesine sahip olan bataryalarıyla dikkat çeken KÜÇÜK Electric Borusan Otomotiv Premium ayrıcalıklarıyla 12-47 ay müddetlerde kiralanabiliyor.

Sıfır emisyonlu, sessiz ve geleceğin teknolojisine sahip olan tam elektrikli modellerin yanında içten yanmalı bir motora ve en az bir elektrik motoruna sahip olan hibrit motorlu modeller de Borusan Otomotiv Premium ile kiralanabiliyor. Land Rover’ın amiral gemisi olan Range Rover modelinin 404 BG güç üreten ve kablo ile şarj edilebilen hibrit versiyonuna da Borusan Otomotiv Premium kiralama ile ulaşılabiliyor.

WallBox ile Yerinde Şarj İmkanı

Borusan Otomotiv Premium elektrikli tüm modellerin şarj sürecini kolaylaştıran Wallbox’u da kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Konutta ya da işyerinde arabaların süratli ve kolay şarj edilmesine imkan sunan Wallbox, Borusan Otomotiv’in distribütörlüğünü üstlendiği tüm elektrikli modeller ile birlikte kiralanabiliyor.

Borusan Otomotiv Premium ayrıcalığıyla elektrikli araba kiralayan müşteriler, yılda toplam 15 güne kadar olmak üzere birebir markanın tercih ettikleri içten yanmalı motora sahip bir modelini de ikame olarak fiyatsız kullanım hakkına sahip olabiliyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu