Cadillac Live Kullanıma Sunuldu

Cadillac'ın yeni internet hizmeti Cadillac Live ile oturduğunuz yerden galeri çeşidi atabilir ve istediğiniz araç modellerinin özelliklerine göz atabilirsiniz. Bunlara ek olarak herhangi bir sorunuz olduğunda iPhone cihazlar ile canlı görüntü kontağı kurup çalışanlara sorularınızı iletebilirsiniz.

Bu yeni internet servisinin sağladığı en hoş özelliklerden biri; istediğiniz otomobiller hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için uzun yolculuklar yapmanıza gerek kalmaması. Ayrıyeten temsilcilerden aksesuarlar, renk ve tekerlek seçenekleri hakkında da dijital arayüz yoluyla bilgi alabileceksiniz.

İnternet üzerinden satış yapılmıyor:

Bu yeni hizmetin sunmadığı bir seçenek bulunuyor. O da araba satın alma. Tesla ve Polestar üzere benzeri şirketlerin aksine Cadillac Live ile internet üzerinden araba satışı yapılmıyor. Otomobil satın alma süreçleri hâlâ yerinden yapılıyor. Yeniden de Cadillac Live’ın sunduğu imkânlar, satın alacakları araca karar verme sürecinde kullanıcılara epey yardımcı olacak.  

Cadillac’ın performans odaklı CT4-V ve CT5-V model araçlarının fiyatları geçtiğimiz günlerde açıklandı:

Araçlar ile ilgili kimi ayrıntılar geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Bunun ardından araçların fiyatları da merak konusu hâline geldi. Yeni araçların ATS-V ve CTS-V modellerinden daha az performansa sahip olmasına rağmen fiyatları daha ucuz.

Cadillac CT4-V modelinin bir evvelki modeli Cadillac ATS-V, piyasada en az 60 bin dolar (346.931 TL) fiyat etiketiyle satılıyordu. Cadillac CT4-V de iki farklı seçeneği ile daha ucuz bir fiyata satılıyor. Aracın geriden itişli modeli, 45.590 dolar (263.624 TL) fiyat etiketi ile alıcılarını bekliyor. 4 çeker model ise 46.590 dolar (269.406 TL) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Cadillac CT5-V de benzeri formda bir evvelki modeli CTS-V aracından daha ucuza satılıyor. Cadillac, CTS-V modeli için 86.995 dolar (503.139 TL) taban fiyatı belirlemişti. Cadillac CT5-V aracının arttan itişli modeli 48.690 dolar (281.600 TL) fiyat etiketiyle alıcılarını bekleyecek. Cadillac CT5-V’nin dört çeker modeli ise 51.290 dolar (296.755 TL) fiyat etiketine sahip. İki modelin de birkaç ay içerisinde piyasaya sürüleceği öngörülüyor.

Başa dön tuşu