Dacia’nın Yeni 7 Koltuklu Aile Aracı Dacia Jogger

Dacia ailesinin en yeni üyesi olan çok taraflı 7 kişilik aile arabasının ismi Dacia Jogger olarak açıklandı. Yeni model, yalın, güçlü ve küresel bir isimle 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek dijital aktiflikte tanıtılacak.

Spor, outdoor ve olumlu enerjiyi çağrıştıran bir isme sahip olan Dacia Jogger, kentten kaçış aktiflikleri için ülkü bir aile arabası olarak öne çıkıyor. Dacia Jogger, Dacia’nın özgün ruhunu ve markanın yeni kimliğinin ‘outdoor’ yaklaşımını bünyesinde barındırıyor.

Dacia Jogger, gerçek outdoor ortamında birinci kere 6 Eylül’de Münih Araba Fuarı’nda görünecek.

DACIA’DAN 7 ADEDE KADAR KOLTUĞA SAHİP OUTDOOR AİLE OTOMOBİLİ

5 yahut 7 koltuk seçeneğiyle Dacia Jogger, geniş ailelerin en düzgün yol arkadaşı olacak. Çok taraflı yapısıyla günlük maceralarda ve tabiat seyahatlerinde tüm aileye eşlik edecek. Dacia kendini tanımlayan bir ruhla, kullanıcıların ailesi ve arkadaşlarıyla tam bir özgürlük içinde hayatın keyfini yaşamalarını sağlayan bir araç sunuyor.

DACIA JOGGER, İSMİ KISA, TABİATI BÜYÜK

Jogger, herkesin söylem edebileceği kolay ve küresel olarak anlaşılabilir çağdaş bir isim olarak dikkat çekiyor. Dinamizmi, olumlu enerjiyi ve outdoor ruhunu temsil ediyor. Dacia’nın ikonik SUV modeli Duster’ın ismiyle de benzerlik taşıyan yeni model, Dacia aileleri için ülkü bir yol arkadaşının sağlamlığını ve dayanıklılığını çağrıştırıyor.

MÜNİH’TE YOLLARA ÇIKMAYA HAZIR

Dacia, büsbütün dijital bir aktiflik ile 3 Eylül saat 11:00’de yeni Dacia Jogger’ı tanıtacak. Yeni model tanıtımdan kısa bir müddet sonra, 6 Eylül’de Münih Araba Fuarı’nda Dacia CEO’su Denis Le Vot ile tekrar sahneye çıkacak ve 7 Eylül’den itibaren kent genelinde özel etkinliklerle tanıtımına devam edilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu