Dodge Durango, Hellcat Motoruyla Birleştirildi

Son bir kaç yıldır Dodge, eserlerini her vakit taze tutmak için uğraş gösterdi. Bunu gerçekleştirmek için yaptığı en büyük şey ise araçlarına daha çok beygir gücü eklemek oldu. Charger ve Challenger, Hellcat ve Demon isimleriyle çıkarak daima gündemde kalmayı başardı.

Dodge, her ne kadar bu iki değerli aracını şimdiki tutmaya çalışsa da Hellcat ve Demon versiyonlarının olmadığı bir model de bulunuyor ve o da Durango lakin bu boşluğu dolduran bireyler de olmadı değil. True Street Performance, Durango’yu Hellcat motoruyla birleştirdi ve ortaya bir canavar çıktı.

Hellcat takviyesiyle canavara dönüşen Dodge Durango:

Aracın ayrıntıları hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Olan en kıymetli bilgi ise araçta 6,2 litrelik V8 Hellcat motorunun olduğu. Böylelikle Durango’nun toplam beygir gücü 700’e ulaşıyor. Aracın torku ise bilinmiyor. Modifiye edilmiş Durango, Demon gibisi bir kaputa da sahip. Yapılan başka modifikasyonlardan ise görüntüde bahsedilmiyor.

Dodge, 700 beygirlik bir Durango modeli üretmese de güç seven SUV tutkunlarını unutmamış durumda. Şirket, Durango SRT’nin 6,4 litre V8 motorlu versiyonunu satışta bulunduruyor. Bu durumda araç, 475 beygire ve 637 torka sahip oluyor. Dört çeker olan aracın gücü ise sekiz vitesli otomatik vites sisteminden geçiyor. Araç, modifiyeli Durango kadar süratli olmasa da yavaş sayılmaz.

En Şimdiki Haberler
  1. Uzayda Yüreyen Birinci İnsan Olan Alexei Leonov Hayatını Kaybetti

  2. Venüs, Güneş’in Gerisinden Çıkıp Gökyüzüne Geri Dönüyor

  3. Apple, Piyasa Kıymetinde Yine 1 Trilyon Doların Üzerine Çıktı

  4. Sinyal İşlemede 50 Yıldır Çözülemeyen Sorun, Nihayet Tahlile Kav…

  5. Bir Fotoğrafçı, Talih Yapıtı Uçaktayken Kuzey Işıklarını Fotoğrafla…

  6. 2 Aydır Ortalarda Görünmeyen YouTuber Belle Delphine Hakkında Bil…

  7. Arabalarda Aynanın Yerine Geçecek Kameraların Güvenliği Üzerinde…

  8. WhatsApp’ın Son Android Beta Sürümü ile Getirdiği Yenilikler

  9. Samsung Galaxy A90 5G’nin Amiral Gemilerini Kıskandıracak 7 Özell…

  10. Karayip Korsanları ve Indiana Jones Karışımı Jungle Cruise’dan Vilayet…

Başa dön tuşu