Kırmızı Logolu Nissan 2020 Titan Pro’dan İlk Görüntü Geldi

Nissan, önümüzdeki hafta Teksas Eyalet Fuarı’nda yine tasarladığı 2020 Nissan Titan kamyonetlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Nissan’ın yeni kamyoneti Titan Pro 4X’in yenilenmiş versiyonundan ise birinci imaj ortaya çıktı. Nissan, 2020 Titan’ın “Cesur bir tasarıma” sahip olacağını belirtti.

Off-Road odaklı yeni modelin logosunda bir değişiklik mevcut. Nissan birinci kere kırmızı renkte bir logoyu Pro 4X modelinde kullanacak. Araba üreticileri gücün sembolü olarak kırmızı rengi sıklıkla tercih ediyorlar. Honda, daha evvel R tipi spor otomobillerinde kırmızı logo kullanmıştı. Birebir halde Volkswagen, GTI rozetini kırmızı ayrıntılar ile düzenlemişti. Nissan, bu örneklerden farklı olarak bir Off-Road modeline kırmızı renkli logo kullanmaya hazırlanıyor.

Kamyonetin logosunun dışında da değişiklikler mevcut. Kamyonetin ızgara dizaynındaki yenilik gözlere çarpıyor. 2020 Titan, markanın “V-motion” ızgara dizaynının daha agresif bir versiyonunu benimseyecek üzere görünüyor. Yenilenmiş alt pano ve yeni LED vurgulu ışık ayrıntıları da Titan Pro’nun yenilenmiş özelliklerinden. 2020 Titan Pro, art farlarında ve bagaj kapağında yapılan revizyonların yanı sıra yeni iklim denetim sistemi ve daha geniş bir dokunmatik ekran bilgi cümbüş sistemi ile gözden geçirilmiş bir gösterge panosunu da kullanacak.

Kamyonette yapılan mekanik değişiklikler şimdi tam manasıyla ortaya çıkmamışken, mevcut Titan’ın özelliklerinin birçoklarının nispeten değişmeden yeni kamyonete taşınması bekleniyor. Buna, kamyonetin 5,6 litrelik V8 motoru ve yedi ileri otomatik şanzımanı da dahil.

Yeniden tasarlanan 2020 Titan, 26 Eylül'de, yeni kamyonetleri piyasaya sürmek için tanınan bir aktiflik haline gelen Teksas Eyalet Fuarı'nda görücüye çıkacak.

Başa dön tuşu