MAN ve Kamil Koç’un ‘Yol Arkadaşlığı’ 2021’de de güçlenerek sürüyor..

‘Yaşam uzunluğu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerine ileri teknoloji araçları, bedelini koruyan ikinci el ve satış sonrası hizmetleri ile inanç veren MAN, yeni yılda da araç teslimatlarına sürat kesmeden devam ediyor.

Kamil Koç, 2021 yılında da yatırımlarına devam ediyor. Türkiye seyahat kesiminin esaslı ve öncü firması Kamil Koç, filosunu MAN’dan aldığı 20 adet son model otobüs ile güçlendirdi.

Kamil Koç’un filosuna kattığı 20 adet son model otobüs, İstanbul İkitelli MAN Tesislerinde düzenlenen merasimle teslim edildi.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla büsbütün yenilenen, Coach of The Year ödüllü MAN ile Neoplan otobüsler; eşsiz niteliklerinin yanı sıra yakıtta cimri, bakım aralığında cömert Euro 6D motor teknolojisini, 12 ileri otomotikleştirilmiş şanzıman ile birleştirerek, hem yolcu, hem de sürüş konforunu üst düzeyde sunuyor. Üstün teknoloji ile her yolda ve her şartta sunduğu sürüş konforunun yanı sıra düşük işletme sarfiyatları ile MAN ve Neoplan otobüsler, şehirlerarası yolcu nakliyeciliğinde da işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Filosundaki MAN araçlarının, sağladığı yolcu memnuniyetinin yanı sıra yüksek verimlilik ve kaptanlara sağladığı sürüş konforundan şad kalan bölümün önder firmalarından Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., yeni yıl araç yatırımlarında yeniden MAN ve NEOPLAN otobüslerini tercih etti.

“Kamil Koç ile iş birliğimize yeni bir halka daha ekliyoruz”

Törende konuşan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Kamil Koç ile uzun yıllara dayanan iş birliklerinden duydukları memnuniyeti lisana getirerek şunları söyledi:

“İş birlikleri, öncelikle karşılıklı ‘güven’ temelinde kurulur. Bu iş birliklerinin büyüyüp, gelişmesi ve uzun yıllara yayılması ise, lakin tarafların karşılıklı memnuniyeti ile mümkün olur. Kamil Koç ile olan ‘Yol Arkadaşlığımız’ da; ‘güven’ temelinde kurulan, karşılıklı memnuniyet sayesinde uzun yıllara dayanan bir yol arkadaşlığıdır. Kamil Koç, ülkemizin seyahat dalındaki en kıymetli firmalarından bir adedidir.. Seyahat kesiminin böylesine güzide firmasının yeni yatırımlarında da otobüslerimizi tercihi etmesi, bizim için çok bedelli.

MAN olarak, yüksek nitelikli araçlarımızla olduğu kadar, satış sonrası hiz-metlerimiz ile hep müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Sunduğumuz hizmetin her kademesinde de ebediyen bu maksat doğrultusunda çalışıyoruz. Müşterilerimizin araç ve hizmet kalitemizden şad kalmaları ve tekrar bizleri tercih etmesi, bizim işimizi ne kadar hakikat yaptığımızı ortaya koyuyor.

Bugün de burada birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığımız pahalı firmamız Kamil Koç ile uzun yıllara dayanan iş birliğimize yeni bir halka daha eklemek için bulunuyoruz. Kamil Koç ile iş birliğimizin daha uzun yıllara devam edeceğine olan inancımla yeni otobüslerimizin hem firmamıza hem da yolcularına iyi, uğurlu olmasını dilerim.”

“Yolcularımıza en sağlıklı, en inançlı ve en konforlu
hizmeti sunmak için yolumuza devam ettik”

Kamil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan ise şöyle konuştu:

“Kamil Koç olarak Covid-19 nedeniyle epeyce kuvvetli geçen son 12 ayda iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte yolcularımıza en sağlıklı, en inançlı ve en konforlu hizmeti sunmak için yolumuza devam ettik.

Türkiye’nin en büyük karayolu nakliyatı firmasıyız. Bu güce iş ortaklarımızla geldik. Bundan sonra da tekrar iş ortaklarımızla büyümeye, güçlenmeye devam edeceğiz. Yeni projelerle, iş ortaklarımızla ağımızı genişletmek ana gayemiz olacak.

Kamil Koç olarak durmadan, yorulmadan hizmeti düzeyini her vakit daha güzele yanlışsız taşıyoruz. Bu inancımızın değerli bir göstergesi olarak, böylesine sıkıntı bir devirde, yolcularımızın güvenliği ve konforu için son model otobüs yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Filomuzu MAN otobüslerle güçlendirdiğimiz için çok mutluyuz. MAN’dan aldığımız son model 20 yeni aracımızla hem filomuzu güçlendiriyoruz, hem de yolcularımıza sunduğumuz inanç ve konforu artırıyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafını birbirine bağlamak için yatırımlarımız sürecek. MAN’la işbirliğimiz, bu gayemizi gerçekleştirmek için kıymetli adımlardan biri oldu.”

“Hem otobüslerimize, hem de satış ve satış sonrası hizmetler kalitemize güveniyoruz”

MAN Otobüs Satış Yöneticisi Can Cansu ise, şöyle konuştu:

“Pandemi nedeniyle tüm dünya ile birlikte ülke olarak da çok güçlü bir yılı geride bıraktık. MAN olarak, yaşadığımız tüm zorluklara karşın 2020 yılını, 99 adetlik otobüs satışıyla başarılı bir halde tamamladık. Bu süreçte Türkiye seyahat otobüsü pazarındaki, pazar hissemizi artırarak, 21‘lik orana ulaştık. Gayemiz, aşılama çalışmalarının da artmasıyla önümüzdeki aylarda daha da hareketlenecek olan ulaşım, turizm ve seyahat bölümleri ile birlikte bu muvaffakiyet grafiğimizi 2021 yılında da büyüterek, sürdürmek. Buna inanıyoruz, zira hem otobüslerimize hem de sunduğumuz satış ve satış sonrası hizmetler kalitemize güveniyoruz. Türkiye’nin en ağır ana sınırlarında sefere çıkan MAN otobüsleri, bireye özel, firmaya özel dizaynlarının yanı sıra ileri teknoloji, yüksek performans, etkileyici yakıt tasarrufu ve her yıl daha da ileriye taşınan üstün MAN Güvenlik Konsepti ile fark yaratmaya devam ediyorlar.

MAN ve NEOPLAN otobüsleri, 2021 yılında da dalda fark yaratmaya devam ediyor

MAN Lion’s Coach; aracı daha çevreci, daha verimli yapan Euro 6d motoru, Tip-Matic Coach otomatik şanzımanı, eşsiz yakıt tasarrufu, ileri teknolojisi, üstün güvenlik sistemleri ve fevkalâde konforu ile hem işletmecilerin hem kaptanların hem de yolcuların büyük beğenisini kazanmış durumda. Lion’s Coach ayrıyeten, sahip olduğu özel VIP koltuklar, geniş koltuk aralıkları, tavan – taban yüksekliği, geniş bagaj alanları ile de dalın tercih edilen otobüsü pozisyonunda.

Lion’s Coach üzere sunduğu üst seviyedeki seyahat konforu, eksiksiz iç ve dış tasarımı, eşsiz ekonomik kazanımları ile yüksek güvenlik standartlarına sahip NEOPLAN Tourliner da, tekrar hem firma, hem de yolcuların gözdesi olmaya devam ediyor. Teknolojiyi çağdaş dizaynla birleştirerek, seyahati keyfe dönüştüren MAN ve NEOPLAN seyahat otobüslerimiz, 2021 yılında da kesimde öne çıkıyor.

MAN, tercihlerde belirleyici bir rol oynayan satış sonrası hizmetler alanında da fark yaratıyor. Firmaların tercihlerinde; araçlarımızın nitelikleri üzere, ‘yaşam uzunluğu iş ortağı’ olarak gördüğümüz müşterilerimize sunduğumuz Satış Sonrası Hizmetler kalite ve avantajları da kıymetli bir yer tutuyor.

İşte tüm bunların birleşimi sayesinde, bugün de ülkemizin seyahat bölümündeki başkan firmalarından Kamil Koç’un tercihi olmayı başardık. Bu tercih; tıpkı vakitte bugüne kadar kendilerine sunduğumuz araç ve hizmet kalitesinden duydukları toplam memnuniyetin de bir sonucudur.”

Teslimat merasimi, konuşmaların akabinde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu’nun sembolik MAN anahtarını Kamil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan’a vermesiyle son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu