Marques Brownlee’den Tesla Cybertruck Eleştirisi

Dünyaca ünlü teknoloji YouTuber’ı Marques Brownlee, Tesla Cybertruck’ı eleştirdi. Teknoloji dünyasının yakından tanıdığı isme göre Tesla, ilk kez verdiği sözleri tutamadı.

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, bugün düzenlediği bir etkinlikte pick-up modeli Cybertruck‘ın ilk teslimatlarını gerçekleştirdi. Böylelikle Tesla için yeni bir dönem resmen başlamış oldu. Ancak herkes, Tesla Cybertruck için çok da mutlu değil. Dünyaca ünlü teknoloji YouTuber’ı Marques Brownlee, Tesla Cybertruck’ı eleştiren isimlerin başında geldi.

Milyonlarca takipçiye sahip olan Marques Brownlee, teknoloji dünyasının yakından tanıdığı isimlerden bir tanesi. Hatta Brownlee, 2019 yılında gerçekleştirilen Cybertruck lansmanında da Elon Musk’ın yanında yer alan isimlerden biriydi. Ayrıca Marques Brownlee’ye torpil geçen Tesla, internet fenomeninin Tesla Cybertruck’ını birkaç gün önce teslim etti. Hâl böyle olunca namıdiğer MKBHD’nin fikirleri, ilk test edenlerden biri olarak bu elektrikli pick-up için önemliydi.

“Tesla, ilk kez verdiği sözleri tutamadı”

Tesla Cybertruck

Marques Brownlee, Cybertruck’ın, Tesla’nın verdiği sözleri tutamadığı ilk otomobil olduğunu açıkladı. Aslına bakacak olursak ünlü fenomen, çok da haksız değildi. Evet; Tesla Cybertruck, bu hâliyle bile gerçekten etkileyici bir otomobil ancak Elon Musk, bundan yıllar önce çok daha iddialı açıklamalarda bulunmuştu.

Marques Brownlee tarafından yapılan açıklama:

Başa dön tuşu