Tesla’nın Yeni Canavarı Cybertruck’ın İlk Sürüş Görüntüleri

Tesla’nın yeni pickup’ı Cybertruck, Kaliforniya’da gerçekleştirilen aktiflik ile tanıtıldı. Cybertruck, değişik dizaynından, kırılmayacağı söylenen fakat daha aktiflikte kırılan camı ve garip depozito ölçüsü ile geniş bir kitle tarafından konuşulmaya başlandı. 

Cybertruck’la ilgili gelen bilgilere aracın birinci sürüş görüntüsü da eklendi. MotorTrend otomotiv haber sitesi, Cybertruck’ın hareket halindeki birinci görüntüsünü yayınladı. Gazeteciler üç dakika süren sürüşlerinin akabinde çok kısa bir görüntüyü MotorTrend’in Twitter hesabından paylaştılar.

Aracı deneyen gazeteciler, Tesla pickup’ın oldukça yüksek ve çok süratli olduğunu belirtiyor. Cybertruck’ı kullanan gazeteciler, pickup’ın kabininin epeyce geniş olduğunu, aracın ilginç ön kısım dizaynının şoförün başının üzerine kadar geldiğini söylüyorlar. 

MotorTrend muhabirleri, Cybertruck’ın hareketlerinin epeyce kuvvetli ve düzgün olduğunu, Tesla’nın başka araçlarından daha güzel bir hızlanma sunduğu belirtiyor. Muhabirler, aracın 0’dan 96km/s sürate 4 dört saniyede rahatlıkla çıkabileceğini söylüyor. 

Başa dön tuşu