Togg, 100. Yıl Özel Seri Modelini Duyurdu

Bu yıl içinde C-SUV modelini piyasaya sürmeye hazırlanan Togg, bugün Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel üretilecek “100. Yıl Özel Seri” modelini duyurdu. 100. Yıl Özel Seri’de standart modele nazaran nasıl farklar olacağı da bir görüntü ile gösterildi.

100. Yıl Özel Seri modelini satın almak içinse bir koşul konuldu. Yalnızca 2023 adet ile sonlu olacak arabası satın alma hakkı, Togg’un taşınabilir uygulaması Trumore üzerinden edinilebilecek.

Togg C-SUV 100. Yıl Özel Seri bu ayrıntılara yer verecek:

Togg C-SUV 100. Yıl Özel Seri, standart modelden farklı olarak koltukta, anahtarda ve kapıda “Togg2023” özel amblemine yer verecek.

Togg C-SUV 100. Yıl Özel Seri’ye ulaşma hakkı nasıl alınır?

Togg’un Trumore uygulamasında 100. Yıl Özel Seri için şimdi bir kısım bulunmuyor. Ancak Togg, araca erişme hakkı için bir NFT açık artırmasına işaret etti.

Togg tarafından paylaşılan açıklamaya nazaran Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak üretilecek ve açık artırma ile satışa sunulacak NFT koleksiyonu, 2023 adet koleksiyon kıymeti olan C-SUV’un ön siparişine katılma ve sıralamasını belirleme hakkı sunacak.

100. Yıl Özel Seri NFT’lerden birine sahip olanlar, satın aldıkları NFT’yle birebir sıra numarasını taşıyan 2023 adet Togg akıllı aygıtından da sipariş edebilme hakkına sahip olacak.

NFT’ler, özel üretim araçlara entegre edilecek:

Nadirlik çeşitlerine nazaran “normal”, “nadir”, “çok nadir” ve “en nadir” olarak belirlenmiş olan NFT’ler, bu 2023 adet akıllı aygıtın ekranlarına entegre edilmiş olarak teslim edilecek.

Söz konusu NFT’ler, dünyaca ünlü siber-fiziksel mimar ve yeni medya sanatkarı Güvenç Özel ile yeni medya sanatkarı Mehmet Ünal tarafından tasarlandı.

NFT’ler nasıl satın alınacak?

Özel seriye erişim hakkı sunan NFT’ler, çok yakında Trumore platformu üzerinden satılacak, AVAX’la satın alınabilecek NFT’ler için ‘NFT Alım Platformu’ içindeki NFT listeleme ekranına girilerek alım yapılabilecek.

Açık artırma müddetince ilgilenilen NFT’ye en yüksek teklifin verilmesi durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ilişkin olacak. Kullanıcılar uygulamadaki ‘satın al’ butonuna dokunarak, ilgilendikleri NFT’ye açık artırma mühletinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecekler. Her kullanıcı yalnızca bir adet 100. Yıl Özel Seri NFT yapıtına sahip olabilecek.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu