Volkswagen, 2020 Caddy’nin Tanıtım Görsellerini Paylaştı

2003 yılından bu yana piyasada olan mevcut Volkswagen Caddy, biri 2010'da ve 2015'te biri olmak üzere iki büyük makyaj aldı; lakin yeniden de Golf V ve birinci kuşak Touran'ın platform bileşenlerini kullanıyor. Alman markanın tanınan ticari aracı, dördüncü kuşak model geldiğinde 2020 yahut 2021'de Volkswagen’in MQB modüler mimarisine geçecek.

Açıklamada da belirttiğimiz üzere, yeni jenerasyon Volkswagen Caddy’ye dair birinci casus fotoğrafları geçtiğimiz nisan ayında görmüştük. Araçla ilgili bugüne kadar ser verip sır vermeyen VW, yeni Caddy’ye dair iki tanıtım görseli yayınladı.

Alman markanın bir müddettir üzerinde çalıştığı yeni ticari aracı, Golf’ü andıran keskin LED ön farları, kaslı yapısı, büyük uzunluk tekerlek kemerleri ve A direğine monte edilmiş yan aynaları ile hayli sportif görünüyor. Artta, epey heybetli ve hoş görünen bir kargo paneline konut sahipliği yapan 2020 Caddy, farklı bir tasarım lisanı ile dizayn edilmiş.

Fakat Caddy’nin bu dizaynla geleceğini düşünüyorsanız, ne yazık ki hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Motor1.com'un bu yılın başlarında yayınladığı casus fotoğraflar, yeni Caddy'nin seleflerinin temel biçimini koruyacağını ve muhafazakar tasarım anlayışını sürdüreceğini gösterdi. Artı olarak, Volkswagen kelam konusu konsept imajlarını paylaşırken bunun yalnızca bir önizleme olduğunu ekledi. 

2020 Volkswagen Caddy casus fotoğrafları:

Tasarım her ne kadar etkileyici bir öge olsa da, ticari araç segmentindeki en değerli faktör değil. Yeni Caddy’nin Alman markanın MQB modüler mimarisine geçecek olması, başlı başına kıymetli bir gelişme. Hibrit motor sistemini kullanacak olan 2020 Caddy'nin ne vakit tanıtılacağı ise şimdi muhakkak değil. 

Başa dön tuşu