Yeni BMW M8 Competition, Yüzünü Tekrar Gösterdi

Daha evvel birkaç sefer fotoğraflarını gördüğümüz 8 serisinin performansı en yüksek arabası M8 Competition, Güney Afrika’da yüzünü bir sefer daha gösterdi. Karbon fiber ön tampon, karbon fiber difüzör ve standart gelen karbon fiber çatısı ile BMW M8, lüksüne ekstra bir hava katıyor. M8 Competition modeline, isteğe bağlı olarak daha agresif duran karbon fiber bir art kanat getirilebiliyor. 

Siyah dış aynaları, özel alaşım jantları ve dört egzoz borusu ile M8 Competition, cüretli manzarasını tamamlıyor. Kimi kaynaklara nazaran M8 Competition modeli, standart M8 Coupe ile tıpkı anda sunulacak ve daha keskin bir süspansiyon ayarına ek olarak daha fazla güç üretecek. M8 modeli için 630 beygir civarlarında bir güç beklenildiğinden, Competition modeli 650 beygirin üzerine çıkabilir. 

Bu cins bir gücü, yeni M xDrive dört tekerlek çekişi ve yüksek performanslı şanzımanı içinde barındıran yeni M8 Competition modeli için hoş bir 0-100 km/sa testi sonucu bekleyebiliriz. M5 modeli bu testi 3,4 saniyede tamamlamıştı. Standart M8 modeli bile bu sayısı geçebilirken, Competition modeli bu süreyi altüst edebilir.

Başa dön tuşu