2020 Isuzu D-Max Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Ülkemizde ve dünyada pickup konusunda önder markalardan biri olan Isuzu, 2020 model D-Max pickup’ını tanıttı. Tayland’da tanıtımı gerçekleştirilen araç, barındırdığı yeni teknolojiler dışında eski modellere nazaran görünüşünde de büyük bir değişiklik getiriyor.

Aracın imajlarına birinci baktığınızda kazandığı agresif ve sert görünümünü görüyorsunuz. Külliyen yenilenen radyatör ve far tasarımı, araca bu imajını kazandıran en kıymetli etkenlerden biri.

2020 Isuzu D-Max, güç konusunda da evvelki modellerinden daha üstün bir halde tasarlanmış. Araç, pazara nazaran değişiklik gösteren iki farklı turbo dizel motor seçeneğiyle geliyor. Birinci seçenek 1.9 litrelik 150 beygir güce ve 350 Nm torka sahip olan bir motor olurken ikinci seçenek 3.0 litrelik 190 beygir güce ve 450 Nm torka sahip motordan oluşuyor.

Isuzu’nun getirdiği yeni motorlar, bölümde önder olan başka araçlarla da rekabetçi olmasını sağlıyor. Ford Ranger, Toyota HiLux, Mitsubishi Triton, Holden Colorado, Nissan Navara ve Mazda BT-50 üzere pickupların bulunduğu bir pazarda yeni Isuzu D-Max de kendine yer alabilir üzere duruyor.

Isuzu D-Max’in 2020 modeline gelen özelliklerden biri de off-road severleri sevindirecek tipten. D-Max’e gelmesi beklenen elektromanyetik art diferansiyel kilidi sonunda yeni modelle birlikte geliyor. Aracın sudan geçme yüksekliği 60 santimetre – 80 santimetre olarak açıklandı. Böylelikle D-Max, alanda başkan olan Ford Ranger ve Mazda BT-50 ile birebir yüksekliğe sahip oldu.

Aracın kokpit kısmı da bir evvelki modele nazaran çok daha çağdaş hale getirilmiş durumda. Aracın içinde 9 inçlik Apple Car Play ve Android Auto takviyesine sahip bir tablet ve 4,2 inçlik dijital gösterge paneli bulunuyor. Bunun dışında aracın iç kısmında sekiz adet surround ses dayanağına sahip hoparlör bulunuyor.

2020 Isuzu D-Max, 19 Ekim’de Tayland’da satışa çıkıyor. Fakat yeni modelin Avrupa’ya girişi 2020 yılında gerçekleşecek.

En Aktüel Haberler
  1. Meizu Lider Yardımcısı, 16S Pro Plus Modelinin Çıkacağı Argümanlar…

  2. Xiaomi Redmi 8 Satışa Çıkıyor: İşte Fiyatı Ve Özellikleri

  3. Vivo’nun 3 Art Kameralı Yeni Aygıtı TENAA’da Ortaya Çıktı

  4. NASA, İyonosferi İncelemek Üzere Uzaya Uçakla Uydu Taşıdı

  5. 3 Boyutlu Yazıcıyla Devasa Boyutlarda Bir Tekne Üretildi

  6. Yerli Hava Savunma Sistemi Hisar-A, Seri Üretime Geçiyor

  7. Şarj Etmeden Günlük 20 Km Yol Gidebilen Elektrikli Araç

  8. Çin’in UFO Gibisi Helikopteri 2020’de Havalanacak

  9. Starbreeze, PAYDAY 3’ün Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı

  10. Son 20 Yılın En Çok Kullanılan Taşınabilir İşletim Sistemleri (Video)

Başa dön tuşu