2021 BMW M3, Nürburgring Pistinde Görüntülendi

Alman araba markası ya da daha gerçek bir deyişle yolların asi canavarlarının üreticisi BMW’nin yeni aracı, Nürburgring pistinde görüntülendi. Kamuflajlar içerisine gömülen BMW M3’ün fotoğrafları casus fotoğrafçılar tarafından çekildi ve basına yayıldı.

Araç kamuflajla kaplı olmasına karşın açıkta kalan birkaç ayrıntı ile birtakım bilgiler elde edebiliyoruz. BMW M3’ün ön kısmına baktığımız vakit, büyük bir ön ızgarayla karşı karşıya kalıyoruz. Burada ise “Görüntülerde gördüğümüz ön ızgara kısmı, bir kamuflaj hilesi olabilir mi?” sorusu akıllara geliyor. Fotoğrafları çeken fotoğrafçıların söylediği kadarıyla böyle bir durum mümkün.

2021 BMW M3, ön tarafta büyük ve birleşik bir ızgaraya sahip olabilir

Otomobilin ön kısmında yer alan üst ızgara ile alt ızgara birbirinden ayrık gözüküyor. Bu usul, klasik 3 serilerinde kullanılan biçim lakin bu seferki modelde ızgaralar ziyadesiyle büyük. Münasebetiyle bu da akıllara alt ve üst ızgaranın bu modelde birleştirilmiş olabileceğini getiriyor. BMW Concept 4’te gördüğümüz kocaman ve birleşik ön ızgara modelini, önümüzdeki M3 modelinde de görebiliriz.

Izgara konusunun dışarısına çıkmak gerekirse bildiğimiz ve emin olduğumuz fevkalade bilgi; bu büyük ızgaranın ardında duran 3,0 litrelik çift turbo motorun 510 beygirden fazla güce sahip olacağı. BMW M CEO’su Markus Flasch, aracın 510 beygir gücüne ulaşabildiğini lakin şimdi tam potansiyelini göstermediğini belirtti.

Başa dön tuşu